Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Blake'as Griffinas ir Chrisas Paulas Naujajame Orleane rinko po dvigubą dublį, o jų atstovaujama Los Andželo „Clippers“ (16-5) neturėjo didelio vargo iškovodama antrąją pergalę iš eilės.

Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 114:96 (25:30, 35:27, 29:19, 25:20) nugalėjo vietos „Pelicans“ (7-13) klubą.

Chris  Paul
PTS 17 | REB 8 | AS 13 | ST 1
Los Andželo krepšininkai pagaliau baigė šešių rungtynių išvykos maratoną, kuris jiems sekėsi banguotai. „Clippers“ šiame kelionių ture iškovojo 3 pergales ir patyrė tiek pat pralaimėjimų.

„Buvo išties sunku ir namo mes galėjome grįžti skirtingais keliais. Galėjome grįžti su gera nata ir su pergale arba visiškai praradę koncentraciją ir norą laimėti. Manau, kad mes pasirinkome pirmąjį kelią“, – po rungtynių sakė Griffinas.

Susitikimo eigą „Clippers“ krepšininkai perlaužė trečiajame kėlinyje. Trijų taškų pranašumu prasidėjęs ketvirtis (60:57) baigėsi jau su dviženkle persvara (89:76), o ketvirtajame kėlinyje Riverso kariaunai teliko išlaikyti įgytą ritmą.

„Clippers“: Blake'as Griffinas 27 (10 atk. kam.), Chrisas Paulas 17 (13 atk. kam.), Lucas Mbah a Moute 15, Raymondas Feltonas 12.

„Pelicans“: Anthony Davisas 21, E'Twaunas Moore'as 15, Terrence'as Jonesas 14.