Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Čempionų titulą ginantys Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai pateko į pralaimėjimų ruožą. Šį kartą Tyronno Lue auklėtiniai išvykoje 105:111 (33:30, 27:29, 20:29, 25:23) nusileido Čikagos „Bulls“ ekipai. Tai buvo trečioji iš eilės čempionų nesėkmė.

Po dviejų kėlinių turėję vieno taško deficitą, „Bulls“ solidžiai sužaidė trečiąjį ketvirtį per kurį susikrovė 8 taškų persvarą (88:80).

Taj  Gibson
PTS 23 | REB 11 | AS 5 | ST 1
Kevinas Love pataikė tritaškį metimą likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos ir sumažino skirtumą iki 4 taškų (99:103), tačiau „Bulls“ atlaikė lemiamą varžovų šturmą.

Likus kiek mažiau nei 3 minutėms iki rungtynių pabaigos Dwyane'as Wade'as prasiveržimu persvarą padidino iki 6 taškų (107:101).

Mačo pabaigoje gynyboje sužibėjo Nikola Mirotičius, kuris pirmiausia perėmė kamuolį iš LeBrono Jameso, o ataka baigėsi sėkmingu Wade'o dvitaškiu. Kiek vėliau Mirotičius blokavo Kyrie Irvingo paskutinę atakos sekundę mestą tritaškį ir taip įtvirtino „Bulls“ pergalę.

„Mes turime ištrūkti iš medaus mėnesio etapo, – mintimis dalijosi Jamesas. – Mes privalome žaisti teisingai. Privalome žaisti taip, lyg nebūtume nieko laimėję. Praėję metai yra praėję metai. Po čempionų žiedų teikimo viskas baigėsi, visi mus medžioja kiekvieną naktį ir mes tai turime suprasti. Medaus mėnuo baigėsi ir mes privalome žaisti tikrą, fizine jėga paremtą, krepšinį. Iš baudos aikštelės ribų praleidome 78 taškus ir tai yra nesuvokiama. Mes privalome susiimti. Visi.“

„Bulls“: Jimmy Butleris 26 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Dwyane'as Wade'as 24, Taj Gibsonas 23 (10/13 dvit., 11 atk. kam.)

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (13 rez. perd.), Kyrie Irvingas 20 (8 rez. perd.), Kevinas Love'as 15.

Rungtynių epizodai:

Visi rezultatai:

Denver Nuggets Houston Rockets 110-128 stat »
San Antonio Spurs Washington Wizards 107-105 stat »
Atlanta Hawks Detroit Pistons 85-121 stat »
New Orleans Pelicans Los Angeles Clippers 96-114 stat »
Chicago Bulls Cleveland Cavaliers 111-105 stat »
New York Knicks Minnesota Timberwolves 118-114 stat »
Toronto Raptors Los Angeles Lakers 113-80 stat »
Boston Celtics Sacramento Kings 97-92 stat »
Philadelphia 76ers Orlando Magic 88-105 stat »

2016-12-03 15:00
.
basketnews kai visada ikelia bbz ka :D
2016-12-03 13:30
Kai komanda tarpusavyje riejasi,tai kitokio rezultato ir negalima tikėtis.Negi Bronius tikėjosi,kad nebus duobės.Visiems ji būna,ne išimtis ir Cavsai.

--
2016-12-03 12:30
Egg
Kitą kartą gal praėjusio sezono rungtynes įkelkit? Gėda
2016-12-03 09:21
Kur tas Lebrono dievaicio siknos laizytojas? Kaskaip nematyt po pralaimejimu serijos.