Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Trijų pralaimėjimų seriją Mezon-NKL pirmenybėse nutraukė Joniškio „Delikateso“ (6-12) komanda. Puikiai puolime žaidęs klubas namuose 92:64 (18:16, 30:14, 21:13, 23:21) sutriuškino Molėtų „Ežerūną“ (3-14).

22
29
1
83%
5/6

Atkakli kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kurį „Delikatesas“ laimėjo 18:16. Antrajame ketvirtyje Joniškio klubas spurtavo 13:1 ir įgijo 14 taškų pranašumą (38:24), o ilsėtis į pertrauką išėjo turėdami 18-os taškų atsargą.

Antroji mačo pusė buvo formalumas – „Delikatesas“ išlaikė didžiulę persvarą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje įgytą rekordinį 28 taškų pranašumą (71:43) išsaugojo iki paskutinio mačo švilpuko (92:64).

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 22 (7/8 dvit., 29 naud. bal.), Darius Griškėnas 18 (8/8 dvit., 7 atk. kam.), Gediminas Žalalis 17 (8 atk. kam.), Mantas Kadzevičius 14 (3/3 trit.).

„Ežerūnas“: Eimantas Narušis 13 (7 atk. kam.), Albertas Valiulis 12, Marius Pociukonis 10 (6 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Treneris
Viskas su Vileita OK,žmogus tik atėjo dirbti.Aš tikiu Vileita ir Ežerūno komanda
2016-12-05
-1
jop
Vileita 0 emociju, ziurejau rungtynes, akip treneris taip gali nereaguoti i nieka, arba jam visiskai nesvarbu kas vyksta arba jis tiesiog nesupranta