Nuotr.: K.Bakūnas
Nuotr. K.Bakūnas

Trijų pralaimėjimų seriją Mezon-NKL pirmenybėse nutraukė Joniškio „Delikateso“ (6-12) komanda. Puikiai puolime žaidęs klubas namuose 92:64 (18:16, 30:14, 21:13, 23:21) sutriuškino Molėtų „Ežerūną“ (3-14).

22
29
1
83%
5/6

Atkakli kova vyko tik pirmajame kėlinyje, kurį „Delikatesas“ laimėjo 18:16. Antrajame ketvirtyje Joniškio klubas spurtavo 13:1 ir įgijo 14 taškų pranašumą (38:24), o ilsėtis į pertrauką išėjo turėdami 18-os taškų atsargą.

Antroji mačo pusė buvo formalumas – „Delikatesas“ išlaikė didžiulę persvarą, o ketvirtojo kėlinio pradžioje įgytą rekordinį 28 taškų pranašumą (71:43) išsaugojo iki paskutinio mačo švilpuko (92:64).

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 22 (7/8 dvit., 29 naud. bal.), Darius Griškėnas 18 (8/8 dvit., 7 atk. kam.), Gediminas Žalalis 17 (8 atk. kam.), Mantas Kadzevičius 14 (3/3 trit.).

„Ežerūnas“: Eimantas Narušis 13 (7 atk. kam.), Albertas Valiulis 12, Marius Pociukonis 10 (6 rez. perd.).

2016-12-05 10:53
Treneris
Viskas su Vileita OK,žmogus tik atėjo dirbti.Aš tikiu Vileita ir Ežerūno komanda
2016-12-04 00:33
jop
Vileita 0 emociju, ziurejau rungtynes, akip treneris taip gali nereaguoti i nieka, arba jam visiskai nesvarbu kas vyksta arba jis tiesiog nesupranta