Nuotr.: Tomo Foto Artele
Nuotr. Tomo Foto Artele

Įspūdingą pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) čempionate iškovojo Jonavos JSK (5-13) krepšininkai Vilniuje 88:83 (33:20, 21:19, 19:25, 15:19) įveikę vieną pirmenybių lyderių „Perlo“ (11-8) klubą.

18
19
67%
2/3
67%
4/6

Po didžiosios pertraukos pusę trečiojo kėlinio JSK išlaikė saugų pranašumą 62:48. Domanto Vilio ir Arno Beručkos vedamas „Perlas“ įjungė aukštesnę pavarą ir grėsmingai priartėjo 68:64 (29 min). Per likusią minutę JSK pelnė penkis taškus be atsako ir pataisė savo situaciją 73:64.

Ričardo Verbicko taškai nerezultatyvioje lemiamo kėlinio atkarpoje leido svečiams nutolti 77:66 (34 min). Aistis Pilauskas ir Lukas Kvedaravičius dar sykį priartino „Perlą“ prie JSK 77:74 (37 min). Netrukus užstrigęs JSK puolimas atsigavo ir taikliai baudų metimus realizavę jonaviečiai išlaikė pergalę savo rankose 88:83.

Jonavos JSK: Lukas Grabauskas 18, Karolis Šarukas 16, Tomas Milinskas 13, Raimundas Žuklevičius 12, Justas Vazalis 10.

Vilniaus „Perlas“: Margiris Normantas 16, Domantas Pipiras 14, Lukas Kvedaravičius 12, Arnas Beručka 10.

2016-12-03 22:22
Jau net Jonava gaidina vainausku pituchus.
2016-12-03 19:47
fanas
Man tik.idomu ka gronskis galvoka, kad ta medi kvedara aikstej 31minute laiko. Del to kad tevas atejes paziureti ir ko nors numes is seimo? Nu zmogus kamuoli vos varosi, prasiverzimo nera, visiskas lavonas, o siandiena ypatingai suda male. Ne, vis tiek aikstej. Paskui tas bulbasas-nu kas is jo bus?jam moksleiviu lygoj zaisti, visas nekordinuotas, nei meta, nei ginasi, plaatelininis lavonas. Yra geru zaideju, bet tie suola trina,o koks normantas gali suda malti ir po 20metimu mesti, vis tiek zaidzia. Radzevicius ka nors netinkancio plikiui padaro-ant suolo. Pofig kad vienas galetu zaisti kaip normantas ir po 30tasku rinkti. Lavonu vaiku pririnke tokie ir rezultatai. Dar ir aisti sutraumavo, ble -8 ir 10sekundziu, dar bauduoti liepia, klaunas...

--
2016-12-03 19:43
whiteside11 lopas
čia tai jie pasidave,tyčia pralaimejo,jei butu žaide su kauno gaidžiais butu laimeje.