Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Derrickas Low jau antrojo kėlinio pabaigoje turėjo 22 taškus, o jo vedama Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ (6-8) komanda „Tete-a-Tete Casino-LKL“ pirmenybėse triuškino Kėdainių „Nevėžį“ (4-10). Pastarajai taip ir neatsigavus, įžaidėjo ekipa laimėjo 92:72 (28:13, 26:23, 14:20, 24:16).

Tai buvo jau septintoji Kėdainių klubo nesėkmė paeiliui. Pastarąjį kartą jie laimėjo mače su pasvaliečiais dar spalio mėnesį.

Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms pasvaliečiai pirmavo 18:12, o Low jau buvo pelnęs 11 taškų. Tuomet Pasvalio ekipa spurtavo 10:1 ir pabėgo nuo varžovų 28:13. Antrajame kėlinyje Low pridėjo dar 11 taškų, o „Pieno žvaigždės“ ir toliau triuškinamai pirmavo (54:36).

Derrick  Low
PTS 29 | REB 2 | AS 4 | ST 2
Trečiajame kėlinyje „Nevėžis“ buvo priartėjęs iki 12 taškų skirtumo, tačiau lemiamo ketvirčio metu Pasvalio krepšininkai vėl pabėgo į priekį ir triumfavo 20-ies taškų persvara.

Nugalėtojų komandoje karjeros rungtynes LKL pirmenybėse sužaidė Low. Jis pelnė 29 taškus (7/9 dvit., 4/6 trit., 3/3 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus. Įžaidėjas pagerino asmeninius pelnytų taškų ir surinktų naudingumo balų rekordus.

„Pieno žvaigždės“: Derrickas Low  29 (7/9 dvit., 4/6 trit.), Osvaldas Olisevičius 21 (5 rez. perd.), Steponas Babrauskas 15 (6 atk. kam.).

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 17, Jermaine’as Love'as (6 atk. kam., 5 rez.perd.) ir Karolis Petrukonis po 13, Ignas Vaitkus 12 (7 atk. kam.).

Balašovo dėjimas:

Ramūno Cvirkos komentaras:

Pauliaus Juodžio komentaras:

Atrinkti (0) Visi (2)
Low aišku buvo pergalės kalvis,bet Balašovas taip pat vertas pagyrimo.Porą gerų blokų uždėjo,dėjimą taip pat gerą įkrovė.Turėtų likti iki sezono galo.