Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Isaiah  Thomas
PTS 37 | REB 4 | AS 7 | ST 1
Bostono „Celtics“ (12-8) ekipa pasiėkė sunkią pergalę išvykoje, 107:106 (22:30, 23:23, 21:29, 32:33) palauždama Filadelfijos „76ers“ (4-16) komandą.

Devintąją pergalę iš eilės prieš „76ers“ iškovojusį Bostono klubą į pergalę vedė šio sezono rezultatyvumo rekordą pakartojęs Isaiah Thomasas, kuris pelnė 37 taškus.

Be Joelio Embiido žaidusi Filadelfijos ekipa sėkmingai pradėjo susitikimą ir antrajame kėlinyje turėjo dviženklę persvarą (53:42), tačiau po ilgosios pertraukos iniciatyvą perėmė svečiai.

Likus žaisti pusę minutės rezultatas dar buvo lygus (100:100), tačiau tuomet Thomasas išvedė „Celtics“ į priekį 102:100, o Avery Bradley netrukus pridėjo baudos metimą – 103:100.

Likus žaisti 10 sekundžių rezultatą išlyginti galėjęs Dario Šaričiaus metimas skriejo pro šalį, o „Celtics“ pergalę įtvirtino Marcuso Smarto ir Alo Horfordo baudų metimai.

Pirmąjį sezoną NBA lygoje rungtyniaujantis Dario Šaričius sužaidė geriausias karjeros rungtynes. Kroatas pelnė 21 tašką, atkovojo 12 kamuolių bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Dario Šaričius 21 (12 atk. kam.), Ersanas Ilyasova 18, Jahlilas Okaforas ir Sergio Rodriguezas po 15.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 37, Avery Bradley 20 (9 atk. kam.), Alas Horfordas 11, Jae Crowderis 10.

Rungtynių vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (2)
Jei Sixers dar ir išvykoje gerai žaistų,tai ir pergalių daugiau būtų.Jų žaidimas namie ir išvykose skiriasi kardinaliai.