Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

„Golden State Warriors“ (17-3) krepšininkai atsitiesė po nesėkmės Hjustono „Rockets“ komandai ir surengę dar vieną galingą pasirodymą puolime grįžo į pergalių kelią.

20
31
100%
9/9
3

Oklando klubas savo žiūrovų akivaizdoje be didesnio vargo 138:109 (37:30, 29:27, 42:27, 30:25) susitvarkė su Fynikso „Suns“ (6-14) ekipa.

Nuo 2015 metų balandžio du kartus iš eilės NBA reguliariajame sezone nepralaiminti „Warriors“ ekipa visus reikalus išsprendė trečiajame kėlinyje spurtavusi 26:7 ir pabėgusi į priekį 101:71.

Lemtingame trečiajame ketvirtyje net 20 taškų surinko iš viso 31 tašką pelnęs Stephenas Curry.

Steve‘o Kerro auklėtiniai krepšį atakavo net 63 procentų taiklumu (49 metimai iš 78), o ypatingai taikliai jie metė tritaškius – 14 iš 21 (67 procentų taiklumas).

Prieš rungtynių pradžią tylos minute buvo pagerbtos devynias gyvybes Oklande neseniai nusinešusio gaisro aukos. „Warriors“ paskelbė, jog aukų artimiesiems paaukos 50 tūkst. JAV dolerių.

„Warriors“: Stephenas Curry 31, Klay Thompsonas 26, Kevinas Durantas 20 (8 rez. perd.).

„Suns“: Ericas Bledsoe 27, Devinas Bookeris 21, Brandonas Knightas 14, Marquese‘as Chrissas 11.