Valdas Vasylius atakuoja krepšį per Jerai Grantą Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Tado Klimavičiaus atakos baigtis Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Vytautas Šulskis Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Jimmy Baronas džiaugiasi rungtynių eiga Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Klaipėdiečių pasitarimas Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Antroje „Tete-a-Tete Casino-LKL“ mačo dalyje prabilęs Klaipėdos „Neptūno“ (8-6) legionierius Jimmy Baronas trečiajame kėlinyje pelnė 13 taškų, o jo vedamas uostamiesčio klubas iš Utenos išvyko su pergale.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 97:91 (29:14, 19:30, 26:27, 23:20) parklupdė vietos „Juventus“ (6-8) ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

Jimmy  Baron
PTS 25 | REB 5 | AS 5
Duobėje pirmoje mačo dalyje buvę uteniškiai (14:29) į antrąją rungtynių pusę žengė kaip visai kita komanda. Antano Sireikos auklėtiniai trečią ketvirtį pradėjo pelnydami 10 taškų be jokio atsako ir įgijo šešių taškų pranašumą (54:48).

Šeimininkų smūgiai netrukus pažadino Baroną, kuris greitai pataikė du tolimus metimus iš eilės (56:59). Iš viso per trečią kėlinį snaiperis pelnė 13 taškų, o ketvirtį jo vedamas „Neptūnas“ baigė susigrąžinęs trapų pranašumą (74:71).

Intriga nė kiek nesumažėjo ir rungtynių pabaigoje. Iki susitikimo pabaigos likus pustrečios minutės, Rolandas Jakštas išlygino rezultatą (88:88). Visgi tuomet iniciatyvos ėmėsi kitas „Neptūno“ legionierius – Jerai Grantas.

Jis pelnė keturis gyvybiškai svarbius taškus ir klaipėdiečius nežymiai atitolino (92:88). Lemiamą vinį į „Juventus“ krepšį įkalė tas pats Baronas, kurio tritaškis palaidojo visas Antano Sireikos vadovaujamos komandos viltis (95:88).

Uteniškiams itin pritrūko vieno komandos lyderių Jamaro Diggso indėlio. Pirmuosius taškus amerikietis pelnė tik 32-ąją susitikimo minutę, o iš viso šiame mače jis pasižymėjo pelnydamas 4 taškus (1/2 dvit., 0/2 trit., 2/4 baud. met.).

Tiesa, komandos draugo strigimą kompensavo geriausios Vytauto Šulskio sezono rungtynės. Krepšininkas šiame mače per 37 minutes pelnė 24 taškus (5/8 dvit., 3/5 trit., 5/6 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 34 naudingumo balus.

„Juventus“: Vytautas Šulskis 24 (10 atk. kam.), Valdas Vasylius 19, Spenceris Parkeris 11, Dovis Bičkauskis ir Aaronas Bestas po 8.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas 25, Mindaugas Kačinas (9 atk. kam.), Gerai Grantas, Larry Drew ir Tadas Klimavičius po 12, Martynas Mažeika 10.

Granto dėjimas:

1 2  »
2016-12-05 17:44
Teisëjai
Juventus nebeturéjo jegu nes teidejai tempe neptuna.

--
2016-12-05 07:20
sireika
ir visgi antanas dar galvoja kad puolimas atnes jam rimtu pergaliu? taip klart nuo karto sensaciju, staigmenu gali pateikt, bet ziurint i ateiti ir cempionato gala, tai nieko nebus jei nesigins komanda. Gynyba laimi cempionatus
2016-12-04 19:55
lkl
Na bet dar juventus gales revansuotis 3 4 rate

--
2016-12-04 19:54
juventus
Tai dar truko daugiau galdiko jei leido daug grantui metyt po kase besto diggso truko

--
2016-12-04 19:47
Dvi lygiavertės komandos ne veltui Europos taurėje yra lyderiai.

--
2016-12-04 19:20
Pagarba Juvei už tai,kad nepasidavė,atrado jėgų ir žaidė iki.Ir kovą dėl kamuolių tik vos pralaimėjo.Parkeris su Bestu vis labiau įsivažiuoja,tai ateitį Juventus turės dar daugiau ginklų.

--
2016-12-04 19:02
Didelis Neptuno aciu teisejams
kai tik juventus 3 keliny perlauze rungtynes, issiverze i prieky 10 tasku, prasidejo debilu su svilpukais sou. Baisu ziuret buvo i toki rysku teisejavima i viena puse. Neimanoma kad patyre teisejai darytu tokias klaidas,tai buvo akivaizdus klaipedos palaikymas. Smukdo krepsinio lygi ir LKL prestiza tokie issigimeliai
2016-12-04 19:00
vienos geriausiu sezono lkl rungtyniu, ir televizija to nerodo..
-1
2016-12-04 18:52
gince
na teiseju cirkas padejo neptunui laimet.

utena
Nu blin tika atrodo pirmavo utena 69-62 ir vel paleido neptuna vel bus prastas 4 kaip ir su fiba lygoje sidigas

utena
Ka neptunas patikejo pergale anksti viska prarado ir dar dabar pralaimi :) uztrigo neptunas juventus i prieki

--
2016-12-04 17:09
Aron Best MVP
Šaunuoliai Juventus! Išlytininaktinkit tuos pseudo grandus! Rakom bokam i patskokam, tratinti neptunus mokam!
2016-12-04 17:07
utena
Tikrai taip na manau prie to prisidejo sireika uzvedinejo nepaluzo atsiliekant 18-34 grizo i runktynes nemaniau kad taip grys