Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Trys. Tiek pasiūlymų palikti Kauno „Žalgirį“ ir išvykti į kitą Eurolygos komandą turėjo Šarūnas Jasikevičius vien šį sezoną.

Taškai

46%
81,5
Pelno taškų: 81,5
Taiklumas: 46,3%
Vieta lygoje: 5
Geriausias pasiekimas: 91
Blogiausias pasiekimas: 68
Naudingiausias: Brock Motum

Ne vasarą, ne prieš sezoną, o jau prasidėjus sezonui trys komandos kreipėsi į Šarą ir norėjo jį persivilioti pas save.

Bet Jasikevičius visus pasiūlymus atmetė, lieka Kaune ir tuo mėgaujasi.

„Aš esu patenkintas toje vietoje, kurioje esu. Aš myliu savo klubą. Žiauriai. Man labai lengva atsiduoti darbui, kai dirbu šiame klube“, – interviu tinklalapiui „BasketNews.lt“ sakė Jasikevičius.

Kaip žaidėjas, Šaras Kaune žaidė tik savo paskutinį profesionalios karjeros sezoną. Po sezono jis liko Kaune ir užėmė trenerio asistento postą, o įpusėjus antrajam sezonui, šių metų sausį, Jasikevičius perėmė vyriausiojo trenerio postą.

Pirmieji metai vyriausiojo trenerio poste baigia pasibaigti, o Jasikevičiaus diriguojamas „Žalgiris“ demonstruoja vis geresnį žaidimą. Laimėję tris kartus per paskutines ketverias rungtynes, kauniečiai Eurolygoje pakilo į vienuoliktąją turnyrinės lentelės vietą.

Šią savaitę „Žalgiris“ nutraukė ir pralaimėjimų Eurolygoje išvykose seriją, kai Belgrade 88:79 įveikė vietos „Crvena Zvezda“. Tai buvo pirmas kauniečių laimėjimas svečiuose po 11 iš eilės nesėkmių.

Pokalbis su „Žalgirio“ treneriu – apie pamokas per pirmuosius metus vyriausiojo trenerio poste, apie nevaldomas emocijas ir apie besąlyginę meilę „Žalgiriui“.

– Prieš kelias savaites, pažiūrėjus į jūsų artimiausią Eurolygos grafiką, matėsi, kad iš ketverių rungtynių trejos yra laimimos. Visas trejas laimėjote, o taip pat ir kovėtės Maskvoje, kur pralaimėjote tik pabaigoje. Ar gali ši sėkminga atkarpa apversti komandos sezoną į gerąją pusę?
– Parodys laikas. Bet iš kitos pusės, šitoje Eurolygoje negalima taip kalbėti, kad turite laimėti vienas ar kitas rungtynes. Tam, kad laimėtume, mes turime persilaužti per save. Taip, skaitau spaudą, ir daug kas rašo, kad atvažiuoja „Galatasaray“, ir visi sako, kad čia jau reikia laimėti, čia jau pergalė yra. Bet apie ką mes šnekame? Šnekame apie komandą su 9 amerikiečiais, eilė iš jų žaidė NBA. Mes užsikeliame tokius tikslus, kaip „turime laimėti“. Aišku, visi žiūri į turnyrinę lentelę ir dėliojasi (kurias komandas galima įveikti). Bet iš tikro, tai labai sunku. 

Iki šiol kas man labiausiai patiko, kad į visas rungtynes vyrai ėjo kautis. Galvoju, kad sezono pradžioje išvykose ėjo kautis nelabai tikėdami, kad gali laimėti, bent jau giliai viduje. Aš jiems taip sakau. Jie daugiau mažiau eina kautis ir pažiūrėti, kas bus. Tikiuosi, kad pergalės ir ne tik mano kalbos jiems įrodys, kad jie gali laimėti. O ar čia bus sezono persilaužimas, velnias žino. Pažiūrėsime, gal.

– Mano mintis buvo labiau tokia, kad komanda šiuo atveju patvirtino į ją dėtus lūkesčius. Tai buvo varžovai, su kuriais buvo galima tikėtis pergalės, ir „Žalgiris“ juos sugebėjo nugalėti.
– Taip, čia galima daug kalbėti. Mano galva, „Daruššafaka“ namie irgi buvo aplošiama. „Maccabi“ buvo aplošiamas namuose. Bet visko nelaimėsi. Realiai, kas kartą, kai kažką nugalime, mes nugalime geresnę komandą. Taip, mes turime savo stiprybių, bet vyrams reikia atsiduoti maksimaliai, kad laimėtų.

Nuotr. D.Lukšta
– Kai komandos santykis vienu metu buvo 1-5, ar kilo kokių abejonių, kad ne viskas gerai?
– Ne, nebuvo. Mes būdavome labai arti pergalių. Ir daug žaidėjų, kuriuos mes matėme kiekvieną dieną treniruotėse, nesužaisdavo rungtynėse. Viskas susideda iš paprastų dalykų. Yra tavo treniruočių įpročiai, elgesys, kurį matome kiekvieną dieną, ir tavo talentas. Jie turi talento, jie tikrai daug dirba, jie komandoje yra labai artimi vienas kitam. Manau, nėra sunku pastebėti tą gerą atmosferą rūbinėje. Dvejonių jokių nebuvo, tik tiek, kad nemalonu. Atrodė, kad galėjome būti 3-3, o buvome 1-5. Bet dabar dėl to balanso žiūrėti atgal nėra logikos.

– Kalbant apie tą jūsų paminėtą komandos artumą – ar į tai jums reikia įsikišti, ar komanda rūbinėje pati tai išsisprendžia?
– Ne, nereikia. Atsimenu, kai dar žaidžiau paskutinį sezoną „Žalgiryje, mes dažnai pralaiminėjome, arba pernai patekę į „Top 16“ etapo grupę buvome visai ne tame lygyje, bet „Žalgiryje“ pastarąjį dešimtmetį ar paskutinius 7-8 metus nėra jokių problemų su atmosfera. Ji yra absoliuti komandos stiprybė.

– Prieš sezoną buvo daug kalbėta apie naują Eurolygos formatą. Dabar sužaista lygiai trečdalis reguliariojo sezono, tai galima kažkokias išvadas daryti. Ar pasiteisino ši reforma?
– Fantastika. Čia yra nerealiai sunku, bet „Žalgiriui“ būti tarp 16 komandų yra nerealu. Tai yra absoliutus elitas. Eurolyga yra vau, tikrai. Tai organizacija, kuri stebina savo progresu, kyla kiekvienais metais, viską gerina. Dėl to kažkiek pikta dėl to karo su FIBA, nes nereikia būti dideliu ekspertu, kad suprastumei, kad Eurolyga eina didžiuliais žingsniais į priekį.

– Po kelių Eurolygos rungtynių šiemet iš jūsų lūpų skambėjo pikti žodžiai Eurolygos teisėjų atžvilgiu. Kaip sprendėsi ta situacija?
– Daug su jais kalbame. Yra tikrai didelis abipusis bendravimas. Ir aš pats dažnai bendrauju su (Eurolygos teisėjų direktoriumi) Richardu Stokesu, ir Paulius Motiejūnas labai daug šneka. Tenka siųsti vaizdo reportažus. Tai nemalonus procesas. Mes iš teisėjų nenorime jokios pagalbos, bet mes turime ginti savo interesus. Jeigu dėl to tenka atlikti nemalonių dalykų, tai toks jau darbas.

– Kaip lyga reagavo dėl tų pareiškimų? Ar buvo kokios baudos?
– Dar nebuvo, gal bus. Viskas sakoma su mintimi. Prieš sakydamas skambias frazes, aš pasitariu ir su prezidentu, ir su kitais. Po vienų, po antrų rungtynių to nesakiau, bet pasidarė tendencija. Visada galvoju, kad geras ir blogas teisėjavimas sezono metu išsilygina. Kartais su teisėjais tau pasiseka, kartais tave „nušvilpia“. Čia gyvenimas, jie irgi žmonės. Bet susidarė taip, kad keliose rungtynėse iš eilės tas pats. Kitas dalykas, bandėme daryti, kad keistųsi teisėjų skyrimas. Eurolygoje paprastai teisėjauja du geresni, labiau patyrę teisėjai, ir vienas jaunesnis. O mes beveik niekada negaudavome tų aukščiausio lygio teisėjų. Todėl tiesiog kovojome dėl savo interesų ir tiek.

– Kalbant apie pražangas, iš jūsų dažnai girdime frazę apie pražangas iki bonuso ir po bonuso. Ar galite paaiškinti mažiau besidomintiems skaitytojams, ką tai reiškia?
– Jeigu padarai klaidą, iki ketvirtos komandinės pražangos gali tai ištaisyti prasižengdamas. Tada vietoje prasiveržimo ir dviejų taškų, varžovas eina išsimesti kamuolio iš užribio. Taip, tavo žaidėjai tada renka pražangas, bet protingi žaidėjai žino, kada prasižengti, o kada – ne. Nesakau, kad mano žaidėjai nėra protingi, bet sakau, kad šioje situacijoje mes esame nepatyrę. Tam darome specialius pratimus, treniruojamės dėl to.

Nuotr. BasketNews.lt/J.Miklovas
– Šių metų pradžioje perėmėte „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio postą ir turėjote komandą, kurios akivaizdūs trūkumai buvo matyti visiems. Vasarą galėjote susikomplektuoti komandą pagal save ir darbus tarsi pradėti nuo nulio. Ar šį sezoną rungtynės kainuoja mažiau nervų nei praėjusį sezoną?
– Kiekvienose rungtynėse tas pats. Čia priklauso nuo žmogaus charakterio. Jeigu esi įpratęs jaudintis, visą laiką mąstyti, tai negali tiesiog paspausti kažkokio mygtuko ir viską išjungti. Aš tokio mygtuko neturiu. Seniai nekovoju su savimi, kaip yra, taip.

Praėjusiais metais buvo sunku, kai neturėjome metikų. Atrodo, susikuriame progas, bet negalime pataikyti. Mes šnekame apie įvairiausias taktikas, bet treneris atrodo žymiai protingesnis, kai krepšininkas pataiko į krepšį. Atrodo, kad kažką supranti (šypsosi). Rungtynėse su „Crvena Zvezda“ buvau labai protingas, kai Milaknis per pirmą kėlinuką pataikė 4 tritaškius, ar ne? Praeitais metais turbūt buvau kvailas, kai niekas negalėdavo įmesti. Aš kaip žaidėjas tą suprasdavau, ir kaip treneris suprantu, kad viskas priklauso nuo žaidėjų. Taip, aš atsakingas už jų pasiruošimą, bet viską aikštėje padaro žaidėjai.

– Ar visgi tas emocijas rungtynių metu bandote kažkiek kontroliuoti?
– Bandau, bet nelabai išeina. Momentais bandai jausti komandą, kada jiems reikia griežtesnio žodžio, kada reikia raminti. Bandau tai daryti, bet įsivaizduoju, kad nelabai gaunasi. Jau esu susitaikęs su tuo, kad esu emocionalus žmogus ir nieko dėl to nepadarysiu.

– Praktiškai metus esate vyriausiasis treneris. Kokios didžiausios išmoktos pamokos per tuos metus?
– Mano krepšinio idėja jau seniai nusistovėjusi. Bandau prie šios komandos prisitaikyti kitaip nei prie pernykštės. Matau, kad darome labai daug protinių klaidų, tai šiais metais žiūrime daugiau video, galbūt daugiau kartojuosi. Šiaip pats darbas tikrai yra sunkus, bet visgi super, nes tai krepšinis. Man patinka ir video žiūrėti, tai nėra jokia kančia, netgi atvirkščiai. Net nelabai jaučiuosi, kaip darbą darantis.

O dėl pamokų… Net nežinau. Labai daug kas priklauso nuo žaidėjų. Mano pagrindinis darbas yra padėti žaidėjams. Aš juos ruošiu, stengiuosi kreipti dėmesį į viską, nėra taip, kad kažką matau, bet palieku tai ramybėje. Bandau viską užakcentuoti, galvoju, kad su kiekvienomis rungtynėmis žaidėjai gali priimti dar daugiau detalių, nes dirba šioje sistemoje ir įpranta prie informacijos kiekio. Svarbiausia, kad žaidėjas niekada nebūtų atsipalaidavęs, visada duotų komandai maksimumą. Jeigu jis negali duoti „Žalgiriui“ maksimumo, iš jo nėra jokios naudos. O tai yra svarbiau už bet kokias taktikas. Visą laiką „Žalgirio“ žaidėjas turi žaisti 100 proc. – ir treniruotėje, ir LKL, ir Eurolygoje.

– Ar yra žmonės, į kuriuos kreipiatės patarimų dėl tam tikrų dalykų, susijusių su darbo specifika?
– Yra. Yra žmonės, su kuriais bendrauju dėl įvairių dalykų. Yra ir mano buvusių trenerių, kuriems galiu paskambinti, jeigu reikia priimti kažkokį sprendimą. Neturiu galvoje klausimų apie pasiruošimą rungtynėms. Dėl to aš niekada neskambinčiau kitam treneriui. Skambinu, jeigu reikia priimti sprendimą dėl kokių pasiūlymų iš kitų komandų, ar dėl tų pačių teisėjų, ką su jais daryti. Yra specifiniai žmonės, su kuriais ar elektroniniu paštu, ar telefonu bendrauju. Kartais tai darau net ne būtinai tam, kad gaučiau kažkokį atsakymą, o tam, kad pasitikrinčiau, ar teisingai galvoju. Galiausiai aš priimu sprendimą, todėl man reikia nuspręsti, bet išklausyti kito nuomonę dėl psichologijos ar taktikos, tai taip, aš noriu gauti kaip galima daugiau informacijos.

Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis
– Užsiminėte apie tuos pasiūlymus iš kitų komandų. Čia turbūt neatsiejama jūsų darbo dalis, kiekvieną vasarą girdėti gandus susijusius su jūsų pavarde?
– Ir vasarą, ir ne vasarą. Šiais metais buvo pasiūlymų ir ne vasarą. Aš esu patenkintas toje vietoje, kurioje esu. Aš myliu savo klubą. Žiauriai. Man labai lengva atsiduoti darbui, kai dirbu šiame klube. Netgi žiūrint į trenerio karjerą, man čia būti yra labai naudinga ir neskubėti kažkur lįsti. Iš kitos pusės, nėra jokio skirtumo, ar treniruoti „Žalgirį“, ar kurį nors Europos grandą. Vis tiek yra didžiulis spaudimas sau pačiam. Ar aš būsiu „Mažeikiuose“, ar „Žalgiryje“, ar „Barcelonoje“, spaudimas bus tas pats. Niekas man nedaro tokio spaudimo, kokį darau pats sau.

– Buvo pasiūlymų jau prasidėjus sezonui?
– Taip, buvo. Kokie 3.

– Iš Eurolygos komandų?
– Taip.

– Trys pasiūlymai iš Eurolygos komandų jau prasidėjus sezonui?
– Taip.

– Vau.
– Taip. Kalbamės apie tai ir su klubo valdžia, jie viską žino. Su Pauliumi bendraujame kiekvieną dieną ir viską aptariame.

– Apie tą meilę klubui užsiminėte. Netgi dabar, kai daug kas matuojama pinigais, yra tokia meilė klubui?
– Aš užaugau halėje. Ar su mama rankinyje, ar su tėvu krepšinyje. Man „Žalgiris“ įaugęs į kraują ir labai dėl to paprasta. Krepšininko karjera susiklostė taip, kad visada tekdavo žaisti prieš mylimiausią komandą. Netgi reikėdavo žaisti svarbias rungtynes. Tai būdavo labai sunku.

Aš manau, kad kiekvienas Kauno vaikas turėtų mylėti „Žalgirį“. Su tuo užaugi ir viskas. 

Ta meilė niekada nepasikeis, tik taip jau susidėliojo žaidėjo karjera, kad „Žalgiris“ daug kartų dėl vienų ar kitų dalykų manęs nenorėdavo. Ar man būdavo geriau priimti kitą sprendimą. O šiaip mano jausmai dėl „Žalgirio“ tikrai nepasikeis visą gyvenimą.

– Lyginant žaidėjo ir trenerio karjeras, žaidėjas turi mažiau laiko. 10-15 metų ir karjera baigta. Treneriai dirba žymiai ilgiau. Galbūt ir šis skirtumas dabar padeda jums apsispręsti niekur neskubėti?
– Visi sako, kad geri žaidėjai nebus gerais treneriais. Taip, reikia galvoje persiorientuoti, žiūrėti į viską ne iš žaidėjo pusės, o iš vadovo, organizatoriaus, psichologo pusės. Bet jeigu aš turėčiau blogą sezoną „Žalgiryje“, tai kas tada? Daug kas žiūri į tai, kaip komanda atrodo. Pernai sulaukdavau daug pagyrimų iš kolegų trenerių, kurie sakydavo „gerai žaidžiate, daryk viską ir toliau taip, nepataikote – nieko tokio, grupė per stipri.“ Tokie dalykai pamalonina, bet jeigu blogai dirbčiau čia, tai po metų negaučiau jokio pasiūlymo ir iš kitur. Todėl šnekėti, kad treneris turi ilgesnį laiko tarpą, tai negalima. Tas laiko tarpas kaip tik gali būti trumpesnis. Jeigu nesiseks, po kokių metų gali ieškotis kokio darbo ofise. Treneriui yra sudėtingiau, jis vienas, o žaidėjų – daug. „Žalgiris“ man yra labai svarbus ir iš asmeninės pusės, nes jeigu čia blogai dirbsiu, manęs nenorės niekas kitas.

– Užsiminėte, kad geri žaidėjai netampa gerais treneriais.
– Taip sako.

– Bet ar bandėte domėtis, kurie labai geri žaidėjai paskui tapo labai gerais treneriais?
– Ne, nesidomėjau. Geras klausimas, tarp kitko. Eurolygoje yra daug trenerių, kurie buvo savo nacionalinių rinktinių žaidėjai.

Svarbiausia yra persiorientuoti. Tai, ką padariau kaip žaidėjas, jau yra praeityje. Turiu pagarbą iš krepšininkų, kadangi buvau geras žaidėjas. Bet jeigu nori išsikovoti pagarbą iš žaidėjų kaip treneris, turi jiems kažką duoti kasdieniniame darbe. Jie turi matyti tavo sprendimus, tavo reakcijas, turi matyti, kaip reaguoji į dalykus, turi žinoti lūkesčius. Gerai, kad esu labai tiesus žmogus. Man nėra problemų išsakyti blogus dalykus į veidą. Tada ir man, ir žaidėjams ramiau. Stengiuosi labai aiškiai pasakyti, ko tikiuosi iš kiekvieno žaidėjo. Jeigu jis nueina nuo tos linijos, aš jam tai pasakau. Nes aš taip įsivaizduoju bendravimą. Nenoriu slėpti nuo žaidėjo nei to, ką jis padaro blogo, nei ką padaro gero.

Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
– Kelis kartus minėjote psichologiją trenerio darbe. Ar tuo domėjotės dar žaisdamas?
– Aš į psichologiją žiūriu labai paprastai – viską reikia sakyti tiesiai. Kaip yra pergalė ir pralaimėjimas, taip ir tam tikrose situacijose yra padaryti geri ir blogi darbai. Jeigu kažkas kažką padaro gerai, aš sakau „bravo“. Jeigu kažkas kažką padaro negerai, aš tai taisau. Stengiuosi taisyti ir per rungtynes, ir per treniruotes. Psichologija man tai yra tiesa, visko sakymas į akis.

– Bet gal būna žaidėjų, kurie nenori girdėti tos tiesos?
– Galbūt. Bet šioje situacijoje jie turi prisitaikyti prie manęs. Taip, bendraudamas dabar jau žinau, su kuriuo žaidėju kalbėti vienaip ar kitaip. Jie yra skirtingi žmonės. Aš labai nesimėtau, bet bandau būti tiesus.

– Paskutinis klausimas – matome, kad ir kur keliautumėte Eurolygoje, visur turite draugų. Ar yra Europoje miestas, kuriame jų nebūtų?
– Sunku pasakyti. Manau, kad nelabai yra. Man dėl to pasisekė. Draugystės, susikurtos karjeros metu, yra labai svarbu. Pasimatyti su draugais, gerai praleisti laiką, išsivėdinti galvą – mūsų profesijoje tai yra labai svarbu.


Rodyti komentarus
1 2  »
2016-12-05 23:39
JD
Miegutis sport24.ltIr pabaigai pora faktu:Sebutis uzdirba 2x daugiau negu Logan;Pangos uzdirba 3x daugiau negu Fisger;Jankunas uzdirba 3x daugiau negu Gordon;Javtokas uzdirba tiek pat kiek Gudaitis.Ryto vadyba ir treneris zinant komandos biudzeta si sezona isdarineja stebuklus. Garbe Pacesui!


Todel su situ psichopatu ir toliau sedesite sude kol galutinai neuzsilenksite. Kitais metais galesite zaisti aplamai be lietuviu kai gailius su judu paliks jusu merdejanti laiva. Lochai patys ta pacesa su sudais sulyginsite. Beje kaip cia taip islindai po tiek nepavykusiu prognoziu, raudonzalupine isgama?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 20:06
Miegutis sport24.lt
Ir pabaigai pora faktu:

Sebutis uzdirba 2x daugiau negu Logan;

Pangos uzdirba 3x daugiau negu Fisger;

Jankunas uzdirba 3x daugiau negu Gordon;

Javtokas uzdirba tiek pat kiek Gudaitis.

Ryto vadyba ir treneris zinant komandos biudzeta si sezona isdarineja stebuklus. Garbe Pacesui!
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 20:02
Miegutis sport24.lt
Juokingi jus zalbajobai. Isejus Krapikui Zalgirio zaidimas praejusi sezona dar netgi suprastejo, zaginimai Eurolygoje tesesi. Visi puikiai mate, kad prie Krapiko zaidimas buvo grazesnis, o ir rezultatai labiau apylygus buvo. Si sezona rezultatai pagerejo, nes lavonus pakeite Eurolygos vidutiniokai:

Hanlan < Pangos;

Randle < Westermann

Lipkevicius < Milaknis

Vujukas < Lima (Lima simta kartg naudingesnis gynyboj, o puolime yra kam siemet imest)

Duokit Pacesui ar krapikui tokia sudeti ir dabar bent 2 pergalem daugiau turetumet. Saras pervertintas ir tiek.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 17:45
basketnews nera naujienu
Kad jau nuo vakar saro interviu per visa diena pagrindiniam virsui

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 14:17
Kaunas
Kad ir''bjauraus charakterio Saras,bet zmones myli ir ji..

Turi daug ir geru savybiu Saras,man jis patinka,kad ir del to pacio sunkaus charakterio:D
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 14:12
prametes lemiama baudaTrenerio karjeros pradziai Zalgirio komanda Sarui optimaliausias variantas. Jei ne kitais, tai sekanciais metais jo Kaune jau nebebus. Manau tai akivaizdu. Pirma, tai Kaunas tikrai nera patrauklus miestas tokio lygio profesionalui ir tiek pinigu turinciam zmogui; 2. manau jo zmona tikrai nepriestarautu iskeisti darganus ir saltus Lietuvos orus i pavyzdziui Barcelonos saule; 3. Kiti klubai turtingesni pasiulys tikrai 10 kart daugiau pinigu negu skolose skendinti Zalgirio komanda; 4. Su Zalgiriu bus sunkoka laimeti Eurolygos turnyra su tokiu biudzetu, o zinant Saro nugaletojo mentaliteta jam reikes nugaletoju komandos, o ne pastoviu luzeriu komanddos.


1. Kaunas gal ir nėra labai patrauklus, bet čia yra Šaro gimtas miestas, Nu tokiam kaip tu nesuprasti niekada, kas Kaunas yra kauniečiui, kas Žalgiris yra kauniečiui, 2. Tikram vyrui žmona nėra pagrindinis pasirinkimo kriterijus jo karjeroje. 3. Žalgiriuko skolos jau netokios didelės likusios apie kokias jūs raudoni čia pezat, šiek tiek daugiau nei milijonas eurų, pagal buvusias tikrai nedidelė nelikus, metai ir geriausią visų laikų Lietuvos komanda be skolų, plius turim dar vieną galingą naują rėmėją, taip kad ir biudžetas augs, ir bus ką pasiūlyti Šarui. 4. Dėl

O Eurolygos laimėjo, kai mes laimejom turnyrą irgi niekas netikėjo..... Taip kad apsiramink, mūsų laukia gana šviesi ateitis, ne taip kaip tavo raudono projekto.....
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 13:08
prametes lemiama baudaTrenerio karjeros pradziai Zalgirio komanda Sarui optimaliausias variantas. Jei ne kitais, tai sekanciais metais jo Kaune jau nebebus. Manau tai akivaizdu. Pirma, tai Kaunas tikrai nera patrauklus miestas tokio lygio profesionalui ir tiek pinigu turinciam zmogui; 2. manau jo zmona tikrai nepriestarautu iskeisti darganus ir saltus Lietuvos orus i pavyzdziui Barcelonos saule; 3. Kiti klubai turtingesni pasiulys tikrai 10 kart daugiau pinigu negu skolose skendinti Zalgirio komanda; 4. Su Zalgiriu bus sunkoka laimeti Eurolygos turnyra su tokiu biudzetu, o zinant Saro nugaletojo mentaliteta jam reikes nugaletoju komandos, o ne pastoviu luzeriu komandos.


Visi cia supranta kad mes jo 10 metu nepasiliksim. Nors oras ir miesto patrauklumas kazka reiskia - vistik viskas atsiremia i pinigus. Ne jo pacio alga, bet kokius zaidejus sugebam ipirkti. Jeigu pagal biudzeta butumem top5 EL, garantuoju kad Saras dirbu cia ilgai nes noretu butent su Zalgiriui EL laimeti. Bet apskritai gerai sakai, kaip karjeros pradziai - ideali vieta Kaunas. Vietiniu jis mylimas, biudzetas nedidelis todel lukesciai irgi nedideli, Barcelonoi po nesekmingo sezono, kito ieskotu jam pakaitalo o cia jis dabar gali dirbti kiek nori.
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 12:22
prametes lemiama bauda
Trenerio karjeros pradziai Zalgirio komanda Sarui optimaliausias variantas. Jei ne kitais, tai sekanciais metais jo Kaune jau nebebus. Manau tai akivaizdu. Pirma, tai Kaunas tikrai nera patrauklus miestas tokio lygio profesionalui ir tiek pinigu turinciam zmogui; 2. manau jo zmona tikrai nepriestarautu iskeisti darganus ir saltus Lietuvos orus i pavyzdziui Barcelonos saule; 3. Kiti klubai turtingesni pasiulys tikrai 10 kart daugiau pinigu negu skolose skendinti Zalgirio komanda; 4. Su Zalgiriu bus sunkoka laimeti Eurolygos turnyra su tokiu biudzetu, o zinant Saro nugaletojo mentaliteta jam reikes nugaletoju komandos, o ne pastoviu luzeriu komandos.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 12:03
Prametes lemiama bauda

Gustai čia tu? Kašės nebežaidi tai komentarus rašinėji? Kas gi kitas tokiu nicku užsivadint gali jei ne Gustas

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 11:54
to in your face
kas tu per degradas, jei antra valanda nakties ieskai kazkokiu senu komentaru ir juos cia postini, akivaizdziai turi psicologiniu problemu, gaila tokiu zmoniu... kokia to prasme neimanoma suprast, bet tikriausiai ir nereiktu bandyt suprast psichiniu ligoniu
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 11:47
Antirytas
Geras interviu. Kas liecia Saro likima Kaune, tai dar vienas faktorius yra seima. Zmonai toks oras kaip siandien gali ivaryti depresija, visgi is sauletos salies ji. Tai manau, kad jai labiau patiktu kur dabar yra +15.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 11:14
df
Man keista kai fanai, treneriai ar kazkas sako myliu komanda: ka jus mylit? Kojines krepsininku smirdancias, pacius krepsininkus ar dar kazka? Ar cia kaip prie Sektos prisirysimas?
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 09:45
Tomas
KALBOS... tik gaus pasiūlymą iš savo Barsos ir nebus apribojimų dirbti Ispanijoj lėks ten neatsisukdamas...

O iki tol jam niekas nesuteiks tokių sąlygų tobulėti, kaip Žalgiris. Lietuvių kalba, tolerancija pralaimėjimams, gana didelis biudžetas (7-8mil eur nėra mažai, kaip Vainauskas sakė už 10mil eur galima kibirą laimėt), pagalba iš didelės arenos su dideliu lankomumu, daug rungtynių aukštam lygį. Kokiam rusų klube susivarytų ir būtų išmestas po 5 mačų kaip Kurtinaitis. Taip, kad nereikia čia vaidint didelį patriotą, kai geriau nieko neturi.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 07:22
Anonimas
neliks jis cia ilgam,apsils kojas ir kels sparnus kitur.Zalgiris jam ideali vieta tobulet,kai tik pasieks reikiama lygi,tuomet ir atsisveikinsim su juo.anyway,dziugu kad nors ir trumpai,bet bus ispaudes savo zyme klubo istorijoje
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 02:19
Saunuolis Saras. Tikiuosi liks Zalgiryje ilgam. Jau greit issimokes skolas ir dar pastiprinus rimciau sudeti su jo vadovavimu gali Zalgiris europoje pradeti tapti ne vidutinioku o kazkuo rimciau.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-05 02:07
Tomas123Tikras raudonai-juodai-baltas! Jokie pinigai iš kavenskų jo nedomina, o kai į Lietuvos Rytą buvo grįžęs žaidė už centus. Pagarba Šarui!


Prisiminiau sito degrado kazkada rasyta si komentara. Sis Saro interviu kaip su bybiu per snuki sitam vainauskiniu issigimeliui, kuris senai apsisikes kad cia jau net nepasirodo.
Įvertinimas:
-1
(vertina tik prisijungę)
2016-12-04 23:58
nu mldc
kaip tikras kaunietis myli zalgiri, bet reikia susitaikit kad po poros metu iseis i koki brangubkluba

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-04 23:11
Blyn kaip mums pasiseke su Saru...
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2016-12-04 23:08
saras
O siaip mano jausmai del zalgirio nepasikeis visa gyvenima

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2016-12-04 23:05
nebus jokiu ispaniju
Tikrai nezada palikt zalgirio kauno

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.
1 2  »

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 39

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas