Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Tris savaites nežaidęs Niujorko „Knicks“ (11-9) puolėjas Lance’as Thomasas atėmė Mindaugo Kuzminsko minutes ant parketo, o ekipa ir be svaraus lietuvio indėlio iškovojo pergalę.

Derrickas Rose’as ir Carmelo Anthony pelnė po 20 taškų, o jų vedama „Knicks“ namuose 106:98 (26:21, 29:20, 26:36, 25:21) susitvarkė su Sakramento „Kings“ (7-13).

Kuzminskas ant parketo praleido vos 3 minutes ir 46 sekundes bei pataikęs 1 tritaškį iš dviejų surinko 3 taškus. Puolėjas taip pat atliko rezultatyvų perdavimą, bet po kartą suklydo ir prasižengė.

Tuo metu antrąsias rungtynes po traumos žaidęs Thomasas iš trenerio sulaukė 17 minučių, o per jas pelnė 9 taškus ir sugriebė tris kamuolius.

Derrick  Rose
PTS 20 | REB 6 | AS 6
Trečiajame ketvirtyje „Knicks“ įgijo 20-ies taškų pranašumą (70:50), tačiau tuomet jis itin greitai pradėjo tirpti – „Kings“ spurtavo 21:2 ir priartėjo iki minimalaus skirtumo (71:72).

Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms Niujorko ekipa turėjo tik dviejų taškų pranašumą (96:94), bet rungtynių pabaigoje pranoko varžovus. Anthony smeigė tritaškį, Brandonas Jenningsas pridėjo baudų metimus ir pranašumas padidėjo iki 7 taškų.

Rudy Gay pataikė dvitaškį, o tuomet dviejų minučių taškų badą likus 34 sekundėms nutraukė Anthony (103:96). Per likusį laiką „Kings“ intrigos nesukūrė.

„Knicks“: Carmelo Anthomy (8/20 metimai) ir Derrickas Rose’as (6 atk. kam., 6 rez. perd.) po 20, Brandonas Jenningsas 19, Kristapas Porzingis 15, Lance’as Thomasas 9.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 36 (9/30 metimai, 12 atk. kam.), Rudy Gay 22 (9 atk. kam.), Darrenas Collinsonas 13 (6 rez. perd.).

touch down
kristaps labai patobulejes si sezona, supertalentas, jau dabar jis yra komandos veidas su karmelo, o uz keliu sezonu bus neabejotinas lyderis
2016-12-05 13:15
paprasta
lance tomas daugiau uzdirba - agentas daugiau minuciu issireikalauja. jei kuzinas istvers tame NBA ir pasirasis nauja sutarti bent 10mil/metus,gales tiketis 10-15 min
2016-12-05 06:54