Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Russellas Westbrookas surinko penktąjį trigubą dublį paeiliui, o jo tempiama Oklahomos „Thunder“ (13-8) iškovojo penkias pergales iš eilės. Šįkart ji namuose 101:92 (29:26, 20:15, 29:25, 23:26) susidorojo su Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-14).

Westbrookas per 38 minutes įmetė 28 taškus (8/15 dvit., 6/9 baudos), sugriebė 17 kamuolių, atliko 12 rezultatyvių perdavimų bei 10 kartų suklydo.

Russell  Westbrook
PTS 28 | REB 17 | AS 12 | ST 1
Westbrookas tapo pirmuoju žaidėju nuo legendinio Michaelo Jordano laikų, kuriam pavyko pasiekti penkis trigubus dublius iš eilės. Jordanas tokius rodiklius 1989 metais demonstravo septyniuose mačuose paeiliui. NBA istorijoje bent 5 trigubus dublius iš eilės be Westbrooko ir Jordano taip pat yra surinkę Wiltas Chamberlainas bei Oscaras Robertsonas.

Įžaidėjas surinko 10-ąjį sezono ir 47-ąjį karjeros trigubą dublį. Šiose rungtynėse sau jau įprastą trigubą dublį jis surinko iki trečiojo kėlinio likus dviem minutėms.

Tuo metu Lietuvos rinktinės puolėjas Domantas Sabonis per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, blokavo metimą, kartą suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles.

Saboniui ir kitiems Oklahomos komandos aukštaūgiams teko nelengva užduotis – stabdyti rezultatyviausią NBA žaidėją Anthony Davisą. Šis vien per pirmąjį kėlinį pelnė 13 taškų, o mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas galingą dvigubą dublį – 37 taškus ir 15 atkovotų kamuolių.

Pirmajame kėlinyje čiurnos traumą patyrė „Thunder“ vidurio puolėjas Stevenas Adamsas. Jis į aikštę nebegrįžo, o per 9 minutes spėjo pelnyti 7 taškus.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 28 (17 atk. kam., 12 rez. per., 10 kl.), Enesas Kanteris 17 (10 atk. kam.), Victoras Oladipo 15, Andre Robersonas 13.

„Pelicans“: Anthony Davisas 37 (14/31 dvit., 15 atk. kam.), Buddy Hieldas 16 (4/7 trit.), E’Twaunas Moore’as ir Jrue Holiday (7 rez. perd.) po 10.

+1
Antžmogiškai kol kas žaidžia RW.Bet kažkaip sunku patikėti,kad visą sezoną taip atars-ne robotas juk galų gale.Kažkuriuo momentu vistiek pastrigs.