Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Septyni Indianos „Pacers“ (10-10) krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, o 15 taškų deficitą panaikinusi komanda svečiuose 111:102 (17:28, 31:24, 25:17, 28:33) susitvarkė su Los Andželo „Clippers“ (16-6).

Paul  George
PTS 16 | REB 7 | AS 5 | ST 3
Savo žiūrovų palaikoma Los Andželo ekipa galingai pradėjo mačą ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 15 taškų persvarą (23:8). Visgi „Pacers“ po lėto starto greitai įsibėgėjo ir ne tik pavijo varžovus, bet ir sugebėjo ketvirtajame kėlinyje susikrauti 20 taškų persvarą (91:71).

Visgi toks skirtumas ramios mačo pabaigos negarantavo – po atkarpos 22:7 „Clippers“ priartėjo iki 5 taškų skirtumo (93:98). Paskutinę minutę Paulas George’as smeigė tritaškį, baudų metimus pataikė Thaddeusas Youngas ir „Pacers“ šventė pergalę.

„Clippers“: Blake’as Griffinas 24 (16 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Paulas 18 (11 rez. perd., J.J. Redickas 15 (5/11 trit.), Jamalas Crawfordas 14, DeAndre Jordanas 9 (15 atk. kam.).

„Pacers“: Thaddeusas Youngas 17 (7 atk. kam.), Paulas George’as (7 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Rodney Stuckey po 16, Jeffas Teague’as 15, Monta Eliisas 14, C.J. Milesas ir Mylesas Turneris po 12.