Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Russellas Westbrookas surinko šeštąjį trigubą dublį paeiliui bei vienuoliktąjį šį sezoną, o jo atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (14-8) po atkaklios kovos išvykoje 102:99 (23:21, 32:33, 28:15, 19:30) palaužė Atlantos „Hawks“ (10-12) ekipą. Tai buvo šeštoji iš eilės „Thunder“ pergalė.

Westbrookas per 33 minutes įmetė 32 taškus (7/14 dvit., 3/8 trit., 9/14 baudos), sugriebė 13 kamuolių bei atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Russell  Westbrook
PTS 32 | REB 13 | AS 12 | ST 1 | BS 1
„Thunder“ atstovaujantis lietuvis Domantas Sabonis aikštelėje praleido 19 minučių, per kurias pelnė 4 taškus (2/2 dvit., 0/3 trit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną varžovo metimą, kartą suklydo ir keturis kartus pažeidė taisykles. Sabonis šias rungtynes baigė turėdamas geriausią taškų balansą komandoje, kai lietuvis buvo aikštėje „Thunder“ įmetė 12 taškų daugiau nei varžovai.

Westbrookas trigubą dublį atliko įpusėjus trečiajam ketvirčiui, kuomet po jo rezultatyvaus perdavimo Victoras Oladipo greitoje atakoje įmetė dvitaškį, o „Thunder“ persvara išaugo iki 10 taškų (69:59).

„Thunder“ lyderis rungtynes pradėjo silpnai, pataikė tik vieną metimą iš pirmųjų devynių bandymų. Visgi trečiajame ketvirtyje krepšininkas įsibėgėjo pataikydamas 5 metimus iš 7, iš kurių trys buvo tolimi metimai. Per šį kėlinį Westbrookas pelnė 16 taškų, o „Thunder“ pranašumas išaugo iki 14 taškų (83:69).

Lemiamame kėlinyje „Hawks“ šturmavo varžovus bei sumažino deficitą iki trijų taškų, tačiau desperatiškas paskutinės sekundės Timo Hardaway metimas, galėjęs išplėšti pratęsimą, tikslo nepasiekė.

Westbrooko šeši trigubi dubliai iš eilės yra ilgiausia tokia serija nuo 1989-ųjų, kuomet Michaelas Jordanas atliko 7 trigubus dublius paeiliui.

„Hawks“ nepadėjo ir po traumos grįžęs Paulas Millsapas, kuris pelnė 24 taškus. Tai buvo septintasis iš eilės klubo pralaimėjimas bei dešimtasis per 11 pastarųjų rungtynių. Tai yra ilgiausia Atlantos komandos pralaimėjimų serija nuo 2014-ųjų metų vasario mėnesio, kuomet ekipa patyrė 8 nesėkmes paeiliui.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 32 (13 atk. kam., 12 rez. per.), Anthony Morrow 15 (4/6 trit.), Victoras Oladipo 14, Steven Adams 12 (10 atk. kam.)

„Hawks“: Paulas Millsapas 24, Dennisas Schroderis 17 (8 rez. perd.), Kyle'as Korveris 15 (3/5 trit.), Timas Hardaway Jr. 12.

Westbrooko pasirodymas:

2016-12-06 10:19
antirytas
nu pries westbrooka tai nebent jomantas pasigintu. kitems tai per sunku. viesulas tiesiog.
2016-12-06 09:21
west beast
nepakartojamas westbrookas, pries sezona buvo kalbama, kad thunder nepateks i playoffus, bet kaip siuo metu jie zaidzia tai sakyciau visus gali iveikt neskaitant GSW, spurs ir cavs, kurie visa galva auksciau likusiu komandu. neabejotinas mvp russelas bus jei thunder isliks pergaliu kely
2016-12-06 08:57
☆☆☆Zone☆☆☆
Jei Westbrookas per savo 6 trigubu dubliu serija pralaiminetu sakyciau statistas, bet kadangi jis savo komanda i 6 pergaliu serija atitempe tuo paciu ka galiu pasakyt - MVP!!!

--
2016-12-06 07:20
Hawks visiskoj duobej - 7 pralaimejimai is eiles.
2016-12-06 06:25
...
2016-12-06 06:20
Monctras

--
2016-12-06 06:06
Tiesiog negali nesižavėt Westbrooko žaidimu... Atiduoda viską aikštelėj, kad tik pergalę pasiektų.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7