Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

LeBronas Jamesas pelnė 34 taškus ir jo vedama Klivlando „Cavaliers“ (14-5) nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją. Klivlando klubas svečiuose 116:112 (30:27, 32:34, 28:20, 26:31) pranoko Toronto „Raptors“ (14-7) ir privertė pastarąją suklupti pirmą kartą per pastarąsias septynerias rungtynes.

LeBron  James
PTS 34 | REB 8 | AS 7 | ST 2
Tai buvo jau trečia „Cavaliers“ pergalė prieš „Raptors“ šį sezoną. Šios dvi ekipos praėjusį sezoną kovėsi NBA Rytų konferencijos finale.

„Raptors“ komandoje ne pačias sėkmingiausias rungtynes sužaidė Jonas Valančiūnas. Čiurnos skausmų kamuojamas puolėjas per 25 minutes pelnė 4 taškus (1/8 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir kartą prasižengė.

„Raptors“ atitrūko trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 23:11 ir vieno taško deficitą deficitą, po to, kai Kevinas Love'as pataikė iš toli, pavertė 13 taškų persvara – 85:72.

Šeimininkai netruko greitai sumažinti atsilikimą perpus (79:85), o ketvirto kėlinio pabaigoje beveik sukūrė dramą.

DeMaro DeRozano dvitaškis, likus žaisti 24 sekundes, sumažino šeimininkų atsilikimą iki 5 taškų (109:114), o dar po 10 sekundžių DeRozanas smeigė tritaškį ir atrodė, kad sumažins deficitą iki 2 taškų. Visgi teisėjai, peržiūrėję pakartojimą, nusprendė, kad DeRozanas mynė šoninę liniją ir taškų neįskaitė.

Kevinas Love'as tada realizavo baudas ir įtvirtino „Cavaliers“ persvarą.

Klivlando komandos pergalę apkartino J.R. Smitho trauma pirmajame kėlinyje. Gynėjas susižeidė kelį ir aikštę paliko šlubčiodamas. Dar arenoje peršvietus koją, jokių rimtesnių sužeidimų neužfiksuota, tačiau daugiau tyrimų bus atlikta grįžus į Klivlandą.

Klivlando komandoje pasižymėjo didžioji trijulė. Greta Jameso spindėjo ir Kevinas Love'as, kuris pelnė 28 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, taip surinkdamas 13-ąjį dvigubą dublį šį sezoną. Kyrie Irvingas pridėjo 24 taškus ir tai buvo dešimtosios iš eilės rungtynės, kuriose jis pelnė bent 20 taškų.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 31 (5 rez. perd., 4 atk. kam.), Kyle'as Lowry 28, Terrence'as Rossas 14, Patrickas Pattersonas 12.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 34 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Love'as 28 (14 atk. kam.), Kyrie Irvingas 24 (7 rez. perd.), Channingas Frye 10.

LeBrono pasirodymas:

2016-12-06 12:34
Ir vel Cavs conferencijos finale Raptors lengvai sutvarkys, jiem apie titula tik pasavajot galima

--
2016-12-06 09:31
Tobuletojui
Na Javtokas tobuleja jau tris.metus :))) ant suolo...Lyginti zaidima pries LKL autsaideri ir NBA lyderius - juokinga. Bet siaip Jono zaidimas jau primena Olimpiada ir aplamai jo zaidimas nekinta jau tris metus , kaip ir Javtoko.

--
2016-12-06 09:22
Cha
Javtokas pries baigdamas karjera visdar tobuleja, o sitas tokiu metu tik degraduoja

--
2016-12-06 07:52
Nuviliantis sezonas lietuviam kolkas. Sabas nepareisina vilciu, Motiejunas princese, Jonas suda mala, Kuze tik kojas apsildineja.

--
2016-12-06 07:42
xxx

Šeimininkai netruko greitai sumažinti atsilikimą perpus (79:85), o ketvirto kėlinio pabaigoje beveik sukūrė dramą.

blemba kažkas čia nesiriša :DDD vėl bnews nežino ką rašo
2016-12-06 07:10
pernai Raptors bent sezone Cavsus namie patvarkydavo, o siemet ir namie negali laimet. jokio tobulejimo.
2016-12-06 06:43