Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Damianas Lillardas pelnė 11 taškų per paskutines 6 minutes, o jo vedama Portlando „Trail Blazers“ (12-10) iškovojo trečiąją pergalę iš eilės. Šį kartą Terry Stottso auklėtiniai po atkaklios kovos išvykoje 112:110 (29:32, 36:25, 21:30, 26:23) įveikė Čikagos „Bulls“ (11-9) ekipą bei revanšavosi už prieš tris savaites patirtą triuškinamą pralaimėjimą namuose.

Lillardas per pirmąją rungtynių pusę pelnė 17 taškų, o jo dėka „Blazers“ įgijo 8 taškų pranašumą (65:57). Pirmojoje rungtynių pusėje Portlando komanda krepšį atakavo 55% taiklumu, tačiau sustiprėjusi „Bulls“ gynyba po didžiosios pertraukos padėjo komandai grįžti į rungtynes.

Damian  Lillard
PTS 30 | REB 4 | AS 7 | ST 2 | BS 2
„Bulls“ spurtavo 18:4, o po Nikola Mirotičiaus taiklių baudos metimų jų persvara siekė 5 taškus (75:70). Kėlinio pabaigoje Čikagos ekipa pirmavo 4 taškais (87:83), tačiau C.J. McCollumo tritaškis paskutinę trečiojo ketvirčio sekundę sumažino deficitą iki vieno taško (86:87).

Lemiamame kėlinyje „Blazers“ deficitas siekė vieną tašką (92:93), tačiau tada Edas Davisas įmetė iš po krepšio, Evanas Turneris pelnė tris dvitaškius iš eilės, o 11:0 spurtą vainikavo tolimas Lillardo metimas, po kurio „Blazers“ įgijo 10 taškų persvarą (103:93).

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos po dviejų Mirotičiaus baudos metimų „Bulls“ deficitas sumažėjo iki 3 taškų (105:108), tačiau lemiamu metu Lillardas buvo taiklus nuo baudų metimo linijos įmesdamas 4 baudas ir taip įtvirtindamas Portlando ekipos pergalę.

„Bulls“: Dwyane'as Wade'as 34, Jimmy Butleris 26 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Nikola Mirotičius 18 (3/4 trit.), Isaiahas Canaanas 10.

„Blazers“: Damianas Lillardas 30 (7 rez. perd.), CJ McCollumas 24 (4/7 trit.), Allenas Crabbe'as 17, Maurice'as Harklessas 11 (8 atk. kam.).