Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ iš Telšių grįš su užtikrinta pergale. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečiuose 82:65 (19:17, 23:17, 22:11, 18:20) be didelio vargo susitvarkė su „Telšių“ ekipa ir atsitiesė po šeštadienio nesėkmės Klaipėdoje.

18
25
75%
3/4
3

Marijampolės krepšininkai iniciatyvą į savo rankas perėmė trečiame kėlinyje. Sūduviečiai laimėjo atkarpą 14:3, o po jos įgijo solidų pranašumą (37:56).

Taip atitrūkusiems svečiams ketvirtasis kėlinys tapo tik formalumu. Per likusį laiką „Sūduva-Mantinga“ tik šiek tiek varžovams leido juos prisivyti ir aikštelę paliko triumfuodami.

Pergalei iškovoti „Sūduvai-Mantingai“ pakako aštuonių žaidėjų. Maža to, du iš jų, Dominykas Domarkas ir Antanas Udras žaidė tik po 15 minučių.

Abejų komandų treneriai ko gero negali būti patenkinti auklėtinių puolimu. Marijampolės ekipa šiame mače padarė 23 klaidas, o „Telšiai“ – 22.

„Sūduvos-Mantingos“ šią savaitę laukia dar dvejos rungtynės, kurios vyks namų arenoje. Penktadienį Marijampolės klubas priims Vilniaus „Perlą“, o šeštadienį jų laukia akistata su Jonavos „Sporto klubu“.

„Telšiai“: Audrius Maneikis 16, Ignas Razutis ir Gintautas Kybartas po 14.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 19, Evaldas Šaulys 18, Aurimas Kieža 15, Marius Valukonis 14.