Nuotr.: USA Today - Scanpix

Andre Drummondas ir Reggie Jacksonas ateityje turėtų būti pagrindiniais Detroito „Pistons“ (12-11) komandos ramsčiais, tačiau praėjusios nakties mače svarbiausiu metu jie buvo tik stebėtojais.

Ketvirtajame kėlinyje treneris Stanas Van Gundy nusprendė remtis atsarginiais žaidėjais, o jie perlaužė rungtynes ir ir 102:91 (32:21, 19:23, 20:28, 31:19) susitvarkė su Čikagos „Bulls“ (11-10).

„Tokiems vyrukams, kaip Reggie ar Andre ar Marcusui Morrisui, nėra lengva atkaklius mūšius stebėti nuo suolo, kadangi jie nori būti ant parketo. Bet atsarginiai krepšininkai atliko puikų darbą ir aš nenorėjau jų pasodinti“, – po pergalės sakė Van Gundy.

Tobias  Harris
PTS 22 | REB 7 | AS 2 | ST 1 | BS 1
Rezultatyviausiai žaidęs Tobiasas Harrisas buvo vienintelis starto penketo narys, kuris, kaip ir įprasta, žaidė visą lemiamą kėlinį. Prie jo prisijungė Ishas Smithas, Darrunas Hilliardas, Aronas Baynesas ir Jonas Leueras.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Bulls“ pirmavo 75:71, bet atsarginių krepšininkų vedama Detroito komanda spurtavo 18:4 ir įgijo dviženklę persvarą (89:79), kurią išlaikė iki mačo pabaigos.

„Bulls“ komandoje Jimmy Butleris pelnė 32 taškus ir 15-ąjį kartą paeiliui pelnė bent 20 taškų. Tai ilgiausia serija Čikagos klubo komandoje nuo Michaelo Jordano sėkmingos atkarpos 1996-1997 metų sezone, kuomet jis 24 rungtynes iš eilės pelnė bent po 20 taškų.

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 22 (7 atk. kam.), Andre Drummondas 15 (10 atk. kam., 3 bl.), Marcusas Morrisas 13 (3/5 trit.), Kentaviousas Caldwellas-Pope’as 12.

„Bulls“: Jimmy Butleris 32 (11/17 dvit., 10/10 baudos), Dwyane’as Wade’as 19 (7 rez. perd.), Tajus Gibsonas 11 (10 atk. kam.), Rajonas Rondo 10.