Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Su Rimu Kurtinaičiu neseniai atsisveikinusi Kantu „Red October“ savo priekinę liniją netrukus gali papildyti patyrusiu aukštaūgiu.

Skelbiama, kad treniruotis su Kantu ekipa neseniai pradėjo 32-ejų metų Erazemas Lorbekas. Tiesa, skelbiama, kad Kantu komanda kol kas neturi minčių pasirašyti su juo sutartį.

210 cm ūgio centras jokioje komandoje nerungtyniavo nuo 2014 metų, kuomet atstovavo „Barcelonai“.

Su pastarąja jis 2010 metais yra tapęs Eurolygos čempionu. Slovėnas taip pat yra atstovavęs tokioms garsioms komandoms kaip Malagos „Unicaja“, Maskvos CSKA, ar tuometinė Romos „Lottomatica“.

Komentarai:
djgaffer
kazi kokia jo forma dabar nemanau kad cia jau lb geras pastiprinimas nu bet laikas parodys

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2016-12-07
-2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.