Kazys Maksvytis: „Neįstengėme duoti kovos“

„BasketNews.lt“
2016-12-07 21:17
Nuotr.: K.Kavolėlis
Nuotr. K.Kavolėlis

Panevėžio „Lietkabeliui“ nepavyko pergalingai užbaigti Europos taurės turnyro reguliariojo sezono. Kazio Maksvyčio vadovaujamas klubas paskutinėse A grupės rungtynėse savo žiūrovų akivaizdoje 73:92 antrą kartą šį sezoną turėjo pripažinti lyderių Las Palmo „Gran Canaria“ krepšininkų pranašumą ir liko ketvirtoje vietoje.

20
20
50%
3/6
100%
3/3

„Pralaimėjome pajėgiam varžovui. Be abejo, namie tikėjomės kovos ir slapčia tikėjomės pergalės, bet kova visiškai nepavyko. Varžovas visuose lygiuose buvo už mus stipresnis, antrajame kėlinyje pavyko sugrįžti į rungtynes. Deja, blogai pradėta trečiojo kėlinio pradžia mus vėl įstūmė į tą pačią padėtį, o po to gal ir nuleidome rankas. Paskutiniu metu nebuvome geriausios formos tiek treniruotėse, tiek rungtynėse.

Tas pats Gintaras Leonavičius nedalyvavo treniruotėse, Mindaugas Lukauskis turi asmeninių problemų ir turbūt dėl to nesužaidė šiandien, Simas Galdikas žaidžia su čiurnos trauma. Nesinori teisintis, bet neįstengėme duoti kovos. Iš kitos pusės gerai, kad tos rungtynės nieko nereiškia, belieka susikaupti likusioms LKL kovoms šiais metais ir pasiruošti antrajam etapui“, – po mačo kalbėjo „Lietkabelio“ vairininkas.

Apie prastą atkarpą trečiajame kėlinyje: „Berods, per pirmąsias penkias minutes pelnėme tik vieną tašką, praktiškai neatlikdami nė vieno normalaus metimo į krepšį. Varžovai naudojo agresyvą gynybą ir akcentavome, kad turime prieš ją agresyviai žaisti. Mes neužpuolėme ir jie pelnė lengvus taškus greitajame puolime.

Darėme namų darbus, ruošėmės tai jų gynybai, bet kai reikėjo ją padaryti, nežinau ar pritrūko jėgų, ar emocinio fono. Jeigu būčiau žinojęs, būčiau kažką pakeitęs trečiajame kėlinyje. Tas penkias minutes pravaikščiojome ir varžovams to užteko.“

Apie pramestus metimus iš užtikrintų situacijų: „Nemažai buvo tokių situacijų. Buvo daug neužtikrintų sprendimų. Kaip minėjau, varžovas žaidžia labai agresyviai, eina į pagalbą, rotuojasi ir galbūt tą metimą reikia atlikti kiek greičiau negu jie įpratę, gal perdavimą reikia atlikti staigesnį nei jie įpratę. Mums tas nepavyko ir buvome nubausti. Varžovai po nesėkmingo mūsų puolimo pelnydavo gana lengvus taškus greitame puolime.“

2016-12-07 22:17
cia paprasciausiai kito lygio komanda atvaziavo,tokiai negeda ir pralost nors aisku skirtumas nelabai padorus.