Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Detroito „Pistons“ komandos aukštaūgis Andre Drummondas surinko 26 taškus, atkovojo 20 kamuolių, tačiau net ir tokie įspūdingi statistiniai rodikliai jo atstovaujamai komandai laimėti nepadėjo.

„Pistons“ svečiuose 77:87 (24:23, 15:15, 19:23, 19:26) nusileido Šarlotės „Hornets“ krepšininkams.

Nicolas  Batum
PTS 14 | REB 15 | AS 3
Ketvirtojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai turėjo tik minimalų pranašumą (61:60), tačiau netrukus pelnė devynis taškus be jokio atsako ir po Kemba Walkerio dvitaškio skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dviženklės ribos (70:60).

Ketvirčio viduryje dvi baudas pataikęs Drummondas dar priartino „Pistons“ iki dviejų taškų (73:75), tačiau tuomet „Hornets“ pelnė dar aštuonis taškus iš eilės ir šeimininkai atitrūko nebepavejamai.

Prie to labiausiai prisidėjęs Walkeris ketvirtajame kėlinyje pelnė 14 iš savo iš viso pelnytų 25 taškų.

Įspūdingai šiose rungtynėse žaidęs Drummondas pelnė 26 taškus (11/14 dvit., 4/7 baud. met.) bei atkovojo 20 kamuolių. Tai buvo jau vienuoliktasis jo pasirodymas, kuomet centras per rungtynes pelno bent 20 taškų ir atkovoja bent 20 kamuolių nuo 2012 metų.

„Hornets“: Kemba Walkeris 25, Nicolas Batumas 14 (15 atk. kam.), Marco Belinelli 13, Marvinas Williamsas 12.

„Pistons“: Andre Drummondas 26 (20 atk. kam.), Tobiasas Harrisas 14, Reggie Jacksonas 10.