Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Atlantos „Hawks“ (11-12) komandai prireikė dviejų savaičių, kad laimėtų rungtynes. Mike'o Budenholzerio auklėtiniai namuose 103:95 (29:25, 24:21, 25:17, 25:32) įveikė Majamio „Heat“ (7-15) ir nutraukė septynių pralaimėjimų seriją. „Heat“ ekipai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

„Viskas apie ką mes galvojome po paskutinių rungtynių, tai kaip ateiti ir laimėti šį mačą. Aš manau, kad mūsų pastangos ir energija buvo tinkami, ir mes laimėjome dvikovą“, – teigė Dwightas Howardas.

Dwight  Howard
PTS 23 | REB 17 | AS 4 | ST 1 | BS 2
Po Howardo dėjimo antrajame ketvirtyje „Hawks“ pranašumas padidėjo iki 15 taškų (47:32), tačiau iki didžiosios pertraukos „Heat“ sugebėjo deficitą sumažinti iki 7 taškų (46:53).

Nepaisant to, kad trečiajame ketvirtyje „Hawks“ puolimas strigo ir tris atakas iš eilės kėlinio pabaigoje suklydo. Visgi prieš prasidedant lemiamam kėliniui jie turėjo 15 taškų persvarą (78:63).

„Heat“ lemiamą ketvirtį pradėjo įspūdinga atkarpa 17:5 ir po taiklių Gorano Dragičiaus baudos metimų sumažino deficitą iki 3 taškų (80:83).

Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos Thabo Sefolosha greitą ataką pabaigė dėjimu į krepšį, o „Hawks“ persvara padidėjo iki 10 taškų (97:87).

Į lemiamam varžovų krepšio šturmą „Heat“ krepšininkai taip ir nebesugebėjo pakilti.

„Hawks“: Dwightas Howardas 23 (17 atk. kam.), Paulas Millsapas 21 (9 atk. kam., 4 per. kam., 3 blk.), Dennisas Schroderis 17 (7 rez. perd.), Thabo Sefolosha 10.

„Heat“: Tyleris Johnsonas 27 (4/5 trit.), Goranas Dragičius 21, Wayne'as Ellingtonas 19, Rodney McGruderis 11.