Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Stephenas Curry nepataikė nė vieno iš 8 savo tolimų metimų, tačiau to svečiams iš Oklando net neprireikė. „Golden State Warriors“ (18-3) krepšininkai Los Andžele reikalus pradėjo tvarkyti nuo pat pirmųjų susitikimo minučių, o tai NBA vicečempionams garantavo pergalę.

Steve'o Kerro auklėtiniai „Staples Center“ arenoje 115:98 (37:19, 25:30, 29:26, 24:23) neturėjo didelio vargo su Los Andželo „Clippers“ (16-6) krepšininkais.

Draymond  Green
PTS 22 | REB 5 | AS 4 | ST 2
Tai buvo jau septintoji „Warriors“ pergalė prieš „Clippers“ komandą iš eilės.

Šiose rungtynėse iš toli atakuoti nesisekė tritaškių specialistui Curry. Jis iš aštuonių tolimų metimų nepataikė nė vieno ir iš viso pelnė 19 taškų (7/8 dvit., 0/8 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Atvejis, kuomet Curry nepataiko nė vieno tritaškio atsitiko tik antrą kartą šį sezoną.

Susitikimas prasidėjo itin nerezultatyviai – abi ekipos per pirmas tris mačo minutes kartu sudėjus pelnė tik 5 taškus.

Vis dėlto, tai tebuvo tyla prieš audrą. Netrukus „Warriors“ klubas jungė aukštesnę pavarą, spurtavo 16:3 ir greitai įgijo dviženklį pranašumą (27:13).

Antrajame kėlinyje Doco Riverso kariaunai dar pavyko sumažinti savo atsilikimą iki septynių taškų (46:53), tačiau tai buvo viskas, ką šeimininkai galėjo išspausti. „Warriors“ krepšininkai dar tą patį kėlinį baigė turėdami dviženklę persvarą (62:49), o iki vienženklio skirtumas daugiau taip ir nesumažėjo.

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 21, Marreese'as Speightsas ir Chrisas Paulas po 15, Austinas Riversas 14, DeAndre Jordanas 10 (12 atk. kam.).

„Warriors“: Klay Thompsonas 24, Draymondas Greenas 22, Stephenas Curry 19, Kevinas Durantas 16, Andre Iguodala 10.