Nuotr.: TASS – Scanpix
Nuotr. TASS – Scanpix

Ketvirtąją pergalę iš eilės Eurolygos varžybose iškovojo turnyro čempionė Maskvos CSKA (10-1) komanda, kuri išvykoje 79:64 (21:23, 15:15, 30:16, 13:10) sutriuškino Manto Kalniečio atstovaujamą „Emporio Armani“ (4-7) ekipą. Milano klubui tai buvo ketvirtoji nesėkmė paeiliui.

14
19
5
80%
4/5

CSKA šiose rungtynėse vertėsi be traumuotų lyderių serbo Milošo Teodosičiaus ir prancūzo Nando de Colo. Tačiau į rikiuotę po 10 mėnesių pertraukos grįžo aukštaūgis Joelis Freelandas.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet CSKA spurtavo 16:3 ir įgijo 12 taškų pranašumą (59:47).

Nuo šios akimirkos rungtynių eigą diktavo Eurolygos čempionai, kurie po Kyle'o Hineso dvitaškio ketvirtojo kėlinio viduryje įgijo rekordinę 20 taškų persvarą (76:56).

Iniciatyvos iš savo rankų nepaleidę CSKA krepšininkai iškovojo dešimtąją sezono pergalę.

Nuo atsarginių suolelio rungtynes pradėjęs Kalnietis aikštėje praleido 18 minučių, per kurias pelnė 7 taškus (2/5 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 1 kamuolį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bei surinko 4 naudingumo balus.

„Emporio Armani“: Miroslavas Raduljica 11, Ricky Hickmanas ir Jamelas Mcleanas po 10.

CSKA: Dimitrijus Kulaginas ir Aaronas Jacksonas po 14, Cory Higginsas 11.