Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis

Kauno „Žalgiriui“ nepavyko pateikti staigmenos ir patiesti Madrido „Real“ komandos jų pačių aikštelėje. Lietuvos čempionai svečiuose pralaimėjo 91:96.

Foto galerija

Tinklalapis „BasketNews.lt“ kartu su „CBet.lt“ pateikia krepšininkų įvertinimus rungtynėse su „Real“.

Žaidėjas

Pažymys

Statistika

Kevinas Pangosas

8

28 MIN |19 PTS |4 RBS |4 AST |6/15 FG

Kevinui Pangosui puikiai sekėsi, kol jį prižiūrėjo Jaycee Carrollas. Vėliau kanadiečiui buvo sunkiau, nors antroje rungtynių pusėje jis prametė ir keletą apylaisvių metimų. Vis tik madridiečiai sugebėjo išspręsti Pangoso problemą po ilgosios pertraukos.

Lukas Lekavičius

5

12 MIN |5 PTS |2 RBS |1 AST |1/4 FG

Geriausias Luko Lekavičiaus momentas rungtynėse neabejotinai buvo tritaškis ketvirtajame kėlinyje. Apskritai, tai buvo silpnesnis įžaidėjo pasirodymas, o ir minučių aikštėje jis gavo ne itin daug.

Leo Westermannas

5

23 MIN |6 PTS |6 RBS |4 AST |2/6 FG

Leo Westermannas atrodė ganėtinai pasyvus ir jo lyderio savybių „Žalgiriui“ tikrai trūko. Ketvirtajame kėlinyje jis bandė imtis iniciatyvos ir pataikė vieną svarbų tritaškį, bet kelis prametė ir būdamas laisvas. Labiausiai trūko prancūzui būdingo aštraus žaidimo vienas prieš vieną.

Renaldas Seibutis

6

13 MIN |2 PTS |0 RBS |1 AST |0/1 FG

Atrodo, kad šiose rungtynėse vienintelė Renaldo Seibučio misija buvo vaikytis Jaycee Carrollą. Su ja atakuojantis gynėjas susitvarkė, o daugiau iš jo pasirodymo nelabai yra ką išskirti.

Brockas Motumas

8

23 MIN |17 PTS |3 RBS |0 AST |6/11 FG

Brockui Motumui pavyko sužaisti dar vieną gerą mačą Eurolygoje puolime, nors dėl kovos baudos aikštelėje ir po krepšiais būtų galima surasti ir priekabių. Australas pataikė svarbius metimus, aikštelėje buvo drąsus.

Paulius Jankūnas

8

17 MIN |13 PTS |2 RBS |0 AST |5/7 FG

Dvi greitos pražangos kovojant su Felipe Reyesu Paulių Jankūną ilgam paliko ant suolo ir per pirmuosius du kėlinius jo beveik nematėme. Tačiau po ilgosios pertraukos jis užbaigė daug atakų ir gerai išpildė susikurtas situacijas.

Robertas Javtokas

5

14 MIN |2 PTS |0 RBS |2 AST |1/1 FG

Robertas Javtokas pasirodė dar viename naujame amplua. Jis iškišo du labai gražius perdavimus Jankūnui ir Motumui. Vis tik negalėčiau pasakyti, kad kaip gynybinis centras sužaidė labai geras rungtynes gynyboje.

Artūras Milaknis

7

28 MIN |11 PTS |3 RBS |2 AST |3/7 FG

Artūras Milaknis Madride ant parketo išbėgo vis dar karštas ir sumetė tris tritaškius paeiliui. Jam teko gintis nuo Rudy Fernandezo ir, nors ispanas nebe toks staigus, kaip anksčiau, ši užduotis vis tiek pareikalavo nemažai jėgų. Galbūt tų jėgų jau trūko susitikimo pabaigoje.

Augusto Lima

3

9 MIN |4 PTS |1 RBS |0 AST |2/3 FG

Augusto Lima galėjo sužaisti stiprias rungtynes, bet koją jam pakišo pralaimėtos mikrodvikovos ir asmeninės pražangos. Sėkmingi pikenrolai rungtynių pradžioje buvo daug žadantys.

Antanas Kavaliauskas

3

8 MIN |0 PTS |2 RBS |1 AST |0/1 FG

Kitas „Žalgirio“ vidurio puolėjas Antanas Kavaliauskas šįkart buvo visiškai nepastebimas ir aikštelėje praleido tik 8 minutes.
Edgaras Ulanovas

8

26 MIN |12 PTS |6 RBS |1 AST |4/6 FG

Panašiai kaip ir praėjusią savaitę, Edgaras Ulanovas tapo itin svarbus antroje rungtynių pusėje. Krašto puolėjas komandai žaidė labai naudingai ir neatsitiktinai surinko daugiausiai naudingumo balų.

Vaizdo reportažas ir krepšininkų komentarai:

Atrinkti (0) Visi (11)
besmegenutis
kartais norsi galva rautis bestebint gyneju zaidima, nes greito puolimo, ikirtimu isvis nera Zalgirio zaidime..

Ule pasileidzia ale i greita ataka ir nubeges sustoja, nes net nesupranta ka galima padaryti, kai protingas zaidejas rastu kelis budus imesti taskus, jei daro prasiverzima susikuria kazkokia nesamone ir meta balionus, kai Lukas ar Pangos. Seibutis issikeicia pries veterana reyes ir stovi, griebia kamuoli i rankas ir meta kazkam i sona.. Po to tik gal viena karta padare prasiverzima, turbut treneriai jam sugebejo isaiskinti, nes paciam nedaejo ka daryti tokioj situacijoje.. Milas sugriebia kamuoli gynyboj ir stoja, cia jau turbut legenda bus gynejas kuris negali judeti daugiau nei 3 metrus turint kamuoli.
2016-12-09
-2
zalia
kaip sakiau neprarandam vilciu pirmyn toliau i prieki olympiakos efes reikes kazko panasaus kaip su zvezda toliau unics kaune galima laimet bent tiek kad dar esame 11tieji
2016-12-09
Gražiai sužaidėm,bet tikrai pritrūko Westermanno taškų.Ir didesnės koncentracijos gale.Bet aplamai rungtynės buvo geros.

--
2016-12-09
-1
Jonas
To problemos as matau tik viena problema tai tave.ko tau blogai seibutis jis gauna specialias uzduotis ir su jom susitvarko gan gerai.uz tokius pinigus ir tokie zaidejei kurie tikrai dar neblogai ir atidirbineje pries tokius zaidejus kurie uzdyrba po limona!

--
2016-12-09
-3
Problemos
Nelogiškai užaukštintas įvertinimas Seibučiui ( vertas 3), Javtokas (3), Lekavičius vertas 6. Aplamai, Javtokas ir Seibutis darosi rimta problema. Neverti jie Žalgirio. Šiaip,Žalgiris žaidė l.neblogai.
2016-12-09
zalgiris
tiesiog nepasinaudojom gerom galiimybem laimet reikejo protingiau suzaist pabaiga ir ne maziukui pangosui statyt pries luka donciciu galejo apsikeist aukstesniam
2016-12-09
Punk
11 Realo puolime atkovotu kamuoliu daug ka leme. Puolime tas zemas penketas tikrai pasiteisina, bet per daug antru sansu Realas gavo, kuriuos praktiskai visus ir isnaudojo.
2016-12-09
-3
Olis
Susidaro ispudis,kad truksta pora pajegesniu zaideju pvz. vietoj Javtoko labai tiktu toks,kaip Jan Vujukas ir dar vienas atakuojantis gynejas vietoj Seibucio.Tada butu didesne manevro laisve ir pagrindiniai taip nepavargtu.Dabar pabaigoje pritruko keliu taskeliu,kad butu galima svesti pergale.Jasikevicius saunuolis, isspaudzia is esamos sudeties viska.