Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Draymond  Green
PTS 13 | REB 10 | AS 8 | ST 4
„Golden State Warriors“ komanda pasiekė ketvirtąją pergalę iš eilės. NBA vicečempionai išvykoje 106:99 (35:17, 30:29, 17:24, 24:29) patiesė Jutos „Jazz“ (14-10) krepšininkus.

„Jazz“ šiame mače vertėsi net be keturių starto penketo žaidėjų – dėl traumų rungtyniauti negalėjo Gordonas Haywardas, George‘as Hillas, Derrickas Favorsas ir Rodney Hoodas.

Steve‘o Kerro auklėtiniai daugiau nei užtikrintai pradėjo susitikimą ir pirmajame kėlinyje pabėgo į priekį 29:5. Antrajame ketvirtyje jie jau triuškino varžovus net 60:35.

Vis dėlto devyniese žaidę „Jazz“ nepalūžo ir po ilgosios pertraukos sugrįžo į rungtynes spurtuodami 12:0 bei sumažindami atsilikimą iki vienženklio skaičiaus 64:73.

Joe Ingleso vedami šeimininkai lemiamo ketvirčio pradžioje buvo prisiviję 79:84, tačiau „Warriors“ tuomet spurtavo 8:1 bei vėl atstatė dviženklę persvarą 92:80.

Svečiai iš Oklando per likusias penkias minutes jau nepaleido rungtynių kontrolės iš savo rankų bei nuskambėjus finalinei sirenai šventė pergalę.

„Džiaugiuosi savo auklėtiniais, nes jie parodė charakterį. Iš rikiuotės iškritus lyderiams svarbiausia yra nepasiduoti ir priimti tinkamus sprendimus“, – po mačo sakė „Jazz“ strategas Quinas Snyderis.

„Jazz“: Joe Inglesas 21, Rudy Gobertas 20 (17 atk. kam.), Shelvinas Mackas 19, Joe Johnsonas 13, Trey Lylesas 9.

„Warriors“: Stephenas Curry 26, Kevinas Durantas 21 (11 atk. kam.), Draymondas Greenas 13 (10 atk. kam., 8 rez. perd.).