Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Marc  Gasol
PTS 36 | REB 9 | AS 2
Dramatišką pergalę NBA pirmenybėse iškovojo Memfio „Grizzlies“ (16-8) komanda, namuose 88:86 (14:22, 29:28, 18:19, 27:17) nukovusi Portlando „Trail Blazers“ (12-12) ekipą.

Svečiai iš Portlando kontroliavo žaidimą didžiąją rungtynių dalį ir iki finalinės sirenos likus 5 minutėms dar turėjo dviženklę persvarą 79:68, tačiau jos išsaugoti nesugebėjo.

Šeimininkai spurtavo 14:2 bei likus žaisti pusantros minutės persvėrė rezultatą savo naudai 82:81. Tiesa, dar prieš prasidedant paskutinei minutei Damiano Lillardo baudų metimai vėl išvedė svečius į priekį 83:82.

Likus žaisti 34 sekundes Toney Douglaso dvitaškis dar kartą persvėrė rezultatą „Grizzlies“ naudai 84:83, o tuomet komandos įsivėlė į baudų metimų trilerį.

Po du baudų metimus sumetė Evanas Turneris ir Douglasas (86:85), o likus žaisti 7 sekundes tik vieną baudos metimą iš dviejų sugebėjo realizuoti rezultatą išlyginęs Masonas Plumlee – 86:86.

Lemiamos atakos metu „Grizzlies“ didvyriu tapęs Douglasas paskutinę sekundę išprovokavo Lillardo pražangą bei pataikęs abu baudų metimus išplėšė savo ekipai dramatišką pergalę.

„Grizzlies“: Marcas Gasolis 36 (9 atk. kam.), Tony Allenas 15 (10 atk. kam.), Toney Douglasas 11.

„Trail Blazers“: C.J. McCollumas 24, Damianas Lillardas 19, Evanas Turneris 15 (10 atk. kam.).