Nuotr.: fotopolis.lt
Nuotr. fotopolis.lt

Sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė Joniškio „Delikateso“ (7-12) ekipa, svečiuose per pratęsimą 85:79 (14:17, 31:22, 19:17, 11:19, 10:4) palaužusi Joniškio „Delikatesą“ (9-10).

14
21
1
67%
4/6

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 9 sekundes KTU padidino savo pranašumą iki trijų taškų (75:72), tačiau lemiamos atakos paskutinę sekundę pratęsimą taikliu tritaškiu išplėšė Mantas Kadzevičius.

Pratęsime jau dominavo „Delikatesas“, kuris pelnė pirmuosius 10 papildomo laiko taškų ir negrįžtamai pabėgo į priekį 85:75 taip užsitikrindamas pergalę.

KTU: Paulius Knyza ir Arturas Pelšis (5 rez. perd.) po 18, Jaunius Davniukas 16 (5 atk. kam.).

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 16, Nerijus Barauskas 14, Žilvinas Petraitis ir Mantas Margis 13.