Nuotr.:

Septintąją pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (7-4) krepšininkai. Šįkart jie namuose nesulaukė pasipriešinimo ir 88:59 (24:16, 19:12, 25:14, 20:17) sutriuškino Kazanės UNIKS (3-7).

„Olympiakos“ pirmavo viso susitikimo metu. Pirmojo ketvirčio viduryje graikai jau susikrovė 15 taškų skirtumą (22:7), o prieš ilgąją pertrauką išlaikė šį pranašumą (43:28).

Matthew  Lojeski
PTS 15 | REB 6 | AS 1 | ST 1
Po ilgosios pertraukos Pirėjo klubas nemažino apsukų ir po atkarpos 9:2 jau pirmavo 26 taškų skirtumu (58:32). Ketvirtajame kėlinyje „Olympiakos“ pasiekė 30-ies taškų ribą (73:43), o paskutinės mačo minutės buvo tik formalumas.

„Nuo pat mačo pradžios mums sekėsi gynyboje. Visi vieni kitiems padėjome gynyboje ir tai mums leido lengviau užpulti. Mes akcentavome gynybą prieš Keithą Langfordą, jis surinko savo taškus, tačiau išmetė daug metimų“, – po mačo sakė rezultatyviausias „Olympiakos“ žaidėjas Mattas Lojeski.

„Tai nebuvo idealios rungtynės, bet mūsų gynyba buvo puiki, – sakė Pirėjo komandos treneris Ioannis Sfairopoulos. – Sustabdėme gerai puolime žaidžiančią komandą. Gerai žaidėme gynyboje, todėl mums pavyko susikurti progų kurti greitas atakas.“

„Olympiakos“: Mattas Lojeski (6 atk. kam.) ir Erickas Greenas (6/7 dvit.) po 15, Kostas Papanikolaou 12 (5 atk. kam.), Georgios Printezis 11, Vassilis Spanoulis 10.

UNIKS: Keithas Langfordas 25 (7/17 dvit., 3/6 trit.), Lataviousas Williamsas 9, Kostas Kaimakoglou 6.