Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Mindaugas Kuzminskas rungtyniavo tik 7 minutes, tačiau jo atstovaujama Niujorko „Knicks“ (13-10) komanda sugebėjo iškovoti pergalę išvykoje.

Jeffo Hornaceko auklėtiniai svečiuose 103:100 (30:32, 24:21, 24:24, 25:23) nugalėjo Sakramento „Kings“ (8-14) krepšininkus.

Carmelo  Anthony
PTS 33 | REB 7 | AS 4 | ST 1 | BS 1
„Knicks“ klubas svečių arenose pergales skina retai. Per devynerias šio sezono išvykos rungtynes Niujorko komanda laimėjo tik trečią kartą.

Kuzminskas šiose rungtynėse per 7 minutes spėjo pelnyti 5 taškus (1/2 dvit., 1/2 trit.), atkovojo kamuolį, kartą suklydo bei kartą išrašė bloką.

„Knicks“ klubas iki rungtynių pabaigos likus 2 sek., šeimininkams dar suteikė progą. „Knicks“ turint trijų taškų pranašumą (103:100), Carmelo Anthony prametė abi baudas, o kamuolį po krepšiu atkovojęs DeMarcusas Cousinsas švystelėjo jį iš aikštelės vidurio.

„Kings“ lyderis buvo arti tikslo, tačiau itin tolimas jo metimas krepšio tinklelio neskrodė ir Niujorko klubas iš Sakramento išsivežė pergalę.

Realų šansą išlyginti rezultatą „Kings“ turėjo ir be desperatiško Cousinso metimo. Likus 3,9 sek., tritaškį metį ir Rudy Gay, tačiau jo šūvis taip pat buvo netikslus.

Šiose rungtynėse „Kings“ gretose trenerio Dave'o Joergerio sprendimu aikštėje nepasirodė Mattas Barnesas. Specialisto tikinimu, tai neturi nieko bendro su Niujorke vykstančiu tyrimu dėl jo dviejų žmonių užpuolimo. Kaip teigė Joergeris, Barnesui buvo suteikta poilsio.

Tuo metu „Knicks“ kitose rungtynėse savo išvykų turą pratęs Los Andžele, kur susitiks su vietos „Lakers“ komanda. Luke'o Waltono auklėtiniai Niujorko krepšininkams kol kas asocijuojasi su sėkme, kadangi „Lakers“ klubą jie įveikė jau keturis kartus iš eilės.

„Kings“: DeMarcusas Cousinas 28 (12 atk. kam.), Darrenas Collisonas 14, Rudy Gay 13, Omri Casspi 12, Anthony Tolliveris 10.

„Knicks“: Carmelo Anthony 33, Kristapas Porzingis 17 (10 atk. kam.), Brandonas Jenningsas 13, Kyle'as O'Quinnas 8.