Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkai po beveik dviejų mėnesių vėl galėjo pajusti pergalės skonį „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Pauliaus Juodžio vadovaujamas klubas savo aikštėje 81:74 po atkaklios kovos nugalėjo „Šiaulių“ krepšininkus ir nutraukė septynių pralaimėjimų seriją paeiliui.

18
20
3
5

„Pergalė buvo reikalinga kaip oras. Iš tikrųjų, džiaugiuosi, jog atradome savyje jėgų net ir netekę Karolio Petrukonio. Suradome jėgų kautis iki galo ir palaužti „Šiaulių“ komandą.

Išėjome į rungtynes šiek tiek susikaustę, buvome apriboti judesiais, priimdavome prastus sprendimas, nesugaudavome kamuolio, neatitverdavome žaidėjus, leidome jiems puolime atkovoti 10 kamuolių. Buvo akcentuota, kad gynyboje turime dirbti juodai, o puolime atsiplaiduoti ir mėgautis krepšiniu“, – po susitikimo sakė Juodis.

Tuo metu „Šiaulių“ specialistas Vaidas Pauliukėnas tikino, jog antroje mačo dalyje iššvaistytą dviženklę persvarą lėmė tai, kad auklėtiniai, skirtingai nei pirmuosius du kėlinius, nesilaikė žaidimo plano.

„Pirmoje mačo pusėje laikėmės plano tiek puolime, tiek gynyboje, paskui nepataikėme gerų metimų, jie pasivijo, atsirado įtampa ir pamiršome visas taisykles gynyboje. Aišku, sugriuvome psichologiškai, prametėme daug baudų metimų ketvirtajame kėlinyje. Prametė ir kapitonas Darius Gvezdauskas, ir Martynas Echodas, kuris tikrai gerai meta baudas, bet čia yra jaunystė.

Naujokas Vladislavas Koreniukas turėjo tik vieną treniruotę, tai nėra paprasta. Šiaip džiugina, kad gerai kaunasi po krepšiu, nes turėjo su tuo problemų. Su juo perspektyvos yra visai kitokios“, – kalbėjo Pauliukėnas.