Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Triuškinamą pergalę Estijos čempionate iškovojo Tartu „TU/Rock“ (13-1) komanda su Dominyku Milka. Lietuvis išsiskyrė kova dėl atšokusių kamuolių, o Tartu ekipa savo aikštėje 86:65 (29:22, 16:17, 25:10, 16:16) pranoko Roberto Grabausko atstovaujamą Talino „TLU/Kalev“ (2-9).

Milka per 32 minutes pelnė 6 taškus (2/8 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius prasižengė bei suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu Grabauskas rungtyniavo 27 minutes, pelnė 13 (6/12 dvitaškiai, 1/1 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo, 3 sykius prasižengė bei surinko 9 naudingumo balus.

„TU/Rock“: Janari Joesaaras 19, Janaras Taltsas 11, Gertas Dorbekas 11, Mandellas Thomasas 11.

„TLU/Kalev“: Kristo Saage'as 17, Robertas Grabauskas 13, Kaido Saksas 11.