Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Martynas Sajus surinko dvigubą dublį, Martynas Paliukėnas buvo antras pagal surinktus taškus, tačiau tokie sėkmingi lietuvių pasirodymai nepadėjo Starogrado „Polpharma“ (4-7) ekipai sugrįžti į pergalių kelią Lenkijos čempionate.

Mindaugo Budzinausko vadovaujama komanda svečiuose 66:78 (26:27, 11:17, 14:17, 15:17) nusileido Dabrovos Gornicos MKS (8-3) krepšininkams ir patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės.

Sajus aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 12 taškų (5/9 dvitaškiai, 2/6 baudos), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 3 pražangas, 4 kartus prasižengė, 3 sykius suklydo bei surinko 11 naudingumo balų.

Paliukėnas žaidė 28 minutes, per kurias pelnė 15 taškų (3/8 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 3/6 baudos), atkovojo 1 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, 2 kartus prasižengė, net 8 sykius suklydo bei ir surinko 4 naudingumo balus.