Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Los Andželo „Clippers“ (17-7) įžaidėjas Chrisas Paulas atliko 20 rezultatyvių perdavimų ir užfiksavo asmeninį sezono rekordą, o jo vedama komanda namuose 133:105 (35:31, 26:24, 37:25, 35:25) sutraiškė Naujojo Orleano „Pelicans“ (7-17).

Paulas tapo pirmuoju žaidėju NBA istorijoje, kuriam pavyko pelnyti 20 taškų, atlikti 20 rezultatyvių perdavimų ir nė karto nesuklysti.

„Clippers“ krepšį atakavo geriausiu šį sezoną 57,4 proc. taiklumu. Komanda pagerino sezono pataikytų tritaškių (17) ir pelnytų taškų (133) rekordus.

Chris  Paul
PTS 20 | REB 5 | AS 20 | ST 3
„Pelicans“ rungtynėse vertėsi be ryškiausios savo žvaigždės Anthony Daviso, kuriam leista pailsėti. Be rezultatyviausio lygos krepšininko žaidusi Naujojo Orleano ekipa patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės.

Po dviejų kėlinių „Clippers“ pirmavo 61:55, o trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 18:6 ir įgijo 18 taškų persvarą (79:61). Ketvirtajame kėlinyje Los Andželo klubas pasiekė rekordinę 31 taško persvarą (128:97).

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 22, Chrisas Paulas 20 (20 rez. perd.), DeAndre Jordanas 19 (9/11 dvit., 9 atk. kam.), Austinas Riversas 18, Marreese’as Speightsas 17 (12 atk. kam.), J.J. Redickas 16.

„Pelicans“: Timas Frazieras 20 (11 rez. perd.), Cheickas Diallo 19 (10 atk. kam.), Terrence’as Jonesas 18, Buddy Hieldas 15.

da
Neitiketina, bet dar yra mastanciu zmoniu, kuriu smegenys nenustelbtos graziu ISORISKAI Hardeno, Irving, Westbrook skaiciu. Puiku.
2016-12-11
-1
Be kalbų-geriausias įžaidėjas pasaulyje šiuo metu Paulas.Puolimas,aikštės matymas,varžovų gynybos išdrąskymas-viską kuo puikiausiai atlieka Paulas.