Nuotr.:

Pirmąją nesėkmę Italijos lygoje patyrė Manto Kalniečio atstovaujama Milano „Emporio Armani“ (10-1) komanda, kuri svečiuose 84:88 (22:34, 19:15, 20:23, 23:16) krito prieš Venecijos „Umana Reyer“ (8-3).

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Šiame susitikime Milano ekipa nė sekundės nebuvo priekyje. Venecijos klubas puikiai startavo ir jau pirmajame kėlinyje įgijo 15 taškų persvarą (18:3).

Trečiajame ketvirtyje „Umana Reyer“ persvara pasiekė rekordinę 21 taško ribą (70:49), tačiau „Emporio Armani“ prieš lemiamą ketvirtį priartėjo iki 11 taškų (61:72).

Ketvirtame kėlinyje Kalniečio klubas ir toliau mažino atsilikimą bei priartėjo iki 3 taškų (77:80), tačiau rungtynių pabaigoje Venecijos ekipa išlaikė pranašumą ir šventė pergalę.

Pralaimėjusių gretose Kalnietis surinko dvigubą dublį – jis per 29 minutes pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 2/5 trit., 2/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, išprovokavo 3 pražangas, perėmė kamuolį, penkis kartus suklydo ir surinko 20 naudingumo balų.

Lietuvis tapo naudingiausiu savo komandos žaidėju.

Kalnietis užfiksavo asmeninius sezono pelnytų taškų, atliktų rezultatyvių perdavimų ir surinktų  naudingumo balų rekordus.

„Umana Reyer“: Tyrusas McGee 20 (6/9 trit.), Jamelle’as Haginsas 16 (7 atk. kam.), Marquezas Haynesas 15 (4/8 trit.), Hrvoje Peričius 11 (6 atk. kam.).

„Emporio Armani“: Rakimas Sandersas 15, Mantas Kalnietis (10 rez. perd., 20 naud. bal.) ir Zoranas Dragičius po 14, Krunoslavas Simonas ir Jamelas McLeanas po 11.

2016-12-11 20:54
kunigas
superinis zaidejas,manau italu komanda nesugeba jo tinkamai isnaudot

--
2016-12-11 20:12
whiteside11 lochas
Nestumkit ant Mantuko,jis zajabys žmogus ir zajabys žaidejas.

--
2016-12-11 18:10
ds
geriausios manto varzybos, blogiausios ea7 varzybos... nieko gero, klaideishn mantian
2016-12-11 17:55
Mūsų rinktinės geriausias izaidejas pasiekė sezono rekordą. Siunčiu sveikinimą nuo pačios Grybauskaites.

dadu
banguoja manto zaidimas??jis klubinem krepsini niekados gerai nezaide,jis grybas yra stabiliai eurolygoje 2-5 taskus imeta su 5 klaidom, driblingas jo tragiskas,metikas nekazka,dengia ji galva mazesni zaidejai,tai kad zaistu nugara ar isnaudotu savo atletiskuma...bet kur tau sito grybo lygis yra zalgiris , nes lievas yra jis
2016-12-11 15:39
Banguoja šiemet Manto žaidimas,bet kai nori,gali ir dvigubą dublį surinkt.Gaila tik,kad komandai tai pergalės neatnešė.