Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Hjustono „Rockets“ (18-7) lyderiui Jamesui Hardenui iki trigubo dublio pritrūko dviejų atkovotų kamuolių, o toks sėkmingas krepšininko pasirodymas buvo pažymėtas septintąja ekipos pergale paeiliui Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA).

Mike'o D'Antoni auklėtiniai praėjusią naktį savoje aikštėje 122:118 (29:24, 24:19, 37:42, 32:33) įrodė pranašumą prieš Bruklino „Nets“ (6-17) su Brooku Lopezu priešakyje.

James  Harden
PTS 36 | REB 8 | AS 11 | ST 2
Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, „Nets“ atletas Joe Harrisas išprovokavo varžovo pražangą, realizavo baudų metimus ir rezultatas tapo lygus – 118:118.

Kitoje atakoje pražanga sustabdytas Nene pataikė tik vieną baudą, Jeremy Linas prametė iš toli, Trevoras Ariza blokavo Harriso metimą ir Seanas Kilpatrickas greitai prasižengė prieš Ericą Gordoną.

Pastarasis prie baudų metimų linijos neklydo, „Nets“ suklydo ir dar sykį pražangą išprovokavęs Gordonas įtvirtino šeimininkų pergalę – 122:118.

Hardenas per 39 minutes pelnė 36 taškus (8/16 dvitaškiai, 4/11 tritaškiai, 8/12 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 11 rezultatyvių perdavimų, 3 kartus prasižengė, 4 sykius suklydo ir surinko 31 naudingumo balą.

Linui tai buvo pirmosios rungtynės po to, kai jis nuo lapkričio 2-osios nežaidė dėl šlaunies traumos.

Nuo suolo pakilęs atakų organizatorius rungtyniavo 20 minučių, per kurias pelnė 10 taškų (3/5 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 1/4 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 36 (11 rez. perd., 8 atk. kam.), Ericas Gordonas 24 (6 kld.), Ryanas Andersonas 19, Nene 12, Patrickas Beverley 11.

„Nets“: Brookas Lopezas 26, Seanas Kilpatrickas 17, Isaiah Whiteheadas 13, Rondae Hollisas-Jeffersonas 11, Trevoras Bookeris 10 (13 atk. kam.), Jeremy Linas 10.