Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Įtikinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo DeMarcuso Cousinso vedama Sakramento „Kings“ (9-15) komanda.

31
35
3
56%
10/18

Fantastiškai trečiąjį kėlinį sužaidę Dave'o Joergerio auklėtiniai savų žiūrovų akivaizdoje 116:92 (31:24, 18:34, 39:13, 28:21) užtikrintai susitvarkė su Los Andželo „Lakers“ (10-17) žaidėjais, kurie dar pirmajame ketvirtyje neteko savo vyriausiojo trenerio Luke'o Waltono.

36-erių strategas pratrūko iki pirmojo kėlinio likus žaisti kiek daugiau nei keturias minutes po to, kai „Kings“ lyderis Cousinsas grįždamas į gynybą apsikabino iš nugaros Julių Randle'ą bei jį pargriovė, o teisėjai neužfiksavo jokios pražangos.

Įsiaudrinęs Waltonas įžengė į aikštę bei pradėjo reikšti nepasitenkinimą, už kurį buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga.

Tai nebuvo vienintelis epizodas, kada aistros šiame susitikime paėmė viršų. Per šias rungtynes techninėmis pražangomis taip pat buvo nubausti „Lakers“ žaidėjai Randle'as, D'Angello Russelas, Los Andželo ekipos trenerio asistentas Brianas Shaw ir „Kings“ aukštaūgis Cousinsas.

Nepaisant vyriausiojo trenerio netekties, „Lakers“ sėkmingai pasirodė pirmoje mačo pusėje, kurią laimėjo 58:49. Visgi po ilgosios pertraukos „Kiings“ parodė savo jėgą.

Darrenas Collisonas per trečiąjį kėlinį pataikė tris tolimus metimus, Cousinsas pridėjo du, „Kings“ ketvirtį laimėjo net 39:13, pradėjo dominuoti aikštėje (88:71) ir likusi susitikimo dalis tebuvo formalumas.

Cousinsas per 35 minutes pelnė 31 tašką (10/18 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 5/7 baudos), atkovojo 16 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, 3 kartus prasižengė, net 8 sykius suklydo bei surinko 35 naudingumo balus.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 31 (16 atk. kam., 8 kld.), Darrenas Collisonas 20, Garrettas Temple'as 16, Omri Casspi 13, Kosta Koufosas 10.

„Lakers“: D'Angelo Russellas 17, Luolas Dengas 16, Jordanas Clarksonas 15, Louisas Williamsas 14.

2016-12-13 12:46