Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Paskutiniąsias rungtynes nuo suolo stebėjęs Niujorko „Knicks“ (14-11) žaidėjas Mindaugas Kuzminskas šį kartą trumpai pasirodė ant parketo ir pasižymėjo tik tašku. Tuo metu jo bendraklubis latvis Kristapas Porzingis buvo arti karjeros rezultatvyvumo rekordo pakartojimo, tačiau to ekipos pergalei neužteko.

Jeffo Hornačeko vadovaujama komanda išvykoje 111:113 (25:31, 21:23, 27:31, 28:16, 10:12) tik po atkaklios kovos per pratęsimą turėjo pripažinti Fynikso „Suns“ (8-17) žaidėjų pranašumą.

Tyson  Chandler
PTS 13 | REB 23 | ST 1 | BS 1
Prasidėjus ketvirtajam kėliniui, „Knicks“ turėjo dviženklį deficitą – 75:85, tačiau tada sėkmingą mačą sužaidęs Kyle'as O'Quinnas pelnė septynis taškus, svečiai spurtavo 13:2 ir persvėrė rezultatą savo naudai – 88:87.

Likus žaisti kiek daugiau nei pusantros minutės, Tysonas Chanderlis pataikė abi baudas ir išlygino rezultatą – 101:101, bet abiejų komandų žaidėjams nebesugebėjus surengti rezultatyvios atakos, buvo žaidžiamas pratęsimas.

Jo pradžioje penkis taškus surinkęs Porzingis užsidirbo šeštąją pražangą ir atsisėdo ant suolo „Knicks“ pirmaujant 108:105.

Po to Ericas Bledsoe surinko šešis taškus iš eilės ir, likus žaisti 30 sekundžių, išvedė „Suns“ į priekį – 111:110. Kitoje atakoje „Knicks“ suklydo, pražanga sustabdytas Devinas Bookeris prie baudų metimų linijos neklydo ir leido komandai išsaugoti persvarą – 113:110.

P.J. Tuckeriui prametus abi baudas, „Knicks“ turėjo šansą, tačiau Tysonas Chandleris blokavo paskutinįjį O'Quinno metimą iš toli ir pergalę šventė „Suns“.

Niujorko klubą paskui save tempęs Porzingis pelnė 34 taškus (8/19 dvitaškiai, 4/4 tritaškiai, 6/7 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, blokavo 3 metimus ir 6 sykius prasižengė.

Latvis emociškai pratrūko trečiajame ketvirtyje, kuomet Marquese'as Chrissas pervertė į puolimą bėgusį aukštaūgį. Porzingis greitai pašoko nuo parketo aiškintis santykių, bet tuoj pat juos išskyrė žaidėjai, teisėjai ir šalia buvę apsaugos darbuotojai.

Geriausią sezono mačą sužaidė O'Quinnas, per 28 minutes surinkęs 22 taškus (9/15 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 4/6 baudos) ir atkovojęs 14 kamuolių.

Nuo suolo pakilęs Kuzminskas žaidė vos keturias minutes, per kurias prametė vieną dvitaškį, du tritaškius, pataikė vieną baudą iš dviejų bei vienąsyk prasižengė.

„Knicks“ nesėkmę apkartino atsinaujinusi Derricko Rose'o trauma, kuris dar pirmajame kėlinyje dėl nugaros skausmų paliko aikštę ir vėliau ant parketo nebepasirodė. Per 10 sužaistų minučių atakų organizatorius pasižymėjo dviem taškais (0/5 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai, 2/2 baudos).

„Suns“: Ericas Bledsoe 31 (8 atk. kam.), Brandonas Knightas 14, Marquese'as Chrissas 14 (12 atk. kam.), P.J. Tuckeris 13, Tysonas Chandleris 13 (23 atk. kam.).

„Knicks“: Kristapas Porzingis 34 (12/23 metimai), Kyle'as O'Quinnas 22 (14 atk. kam.), Courtney Lee 14, Carmelo Anthony 13 (3/15 metimai).