Nuotr. AP – Scanpix

Triuškinamą nesėkmę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Oklahomos „Thunder“ (15-10) komanda.

Prastai krepšį atakavę Billy Donovano auklėtiniai svečiuose 95:114 (32:31, 36:21, 24:19, 24:22) nusileido Portlando „Trail Blazers“ (13-14) klubo atstovams.

Mason  Plumlee
PTS 18 | REB 7 | AS 2 | ST 1 | BS 2
„Trail Blazers“ į priekį pabėgo antrajame ketvirtyje, kuomet jo pradžioje laimėjo „sausą“ atkarpą 12:0 ir įgijo dviženklę persvarą – 47:34. Vėliau dar sykį devynis taškus be atsako surinkę aikštės šeimininkai prieš ilgąją pertrauką turėjo 17 taškų pranašumą – 66:49.

Antroje mačo pusėje „Thunder“ nepavyko perlaužti rungtynių, o dominavimą pratęsusi „Trail Blazers“ trečiajame kėlinyje vienu metu buvo priekyje 25 taškais – 90:65.

„Thunder“ klubui tai yra antras didžiausias pralaimėjimas šį sezoną. Skaudžiausią nesėkmę sezono starte Oklahomos ekipos patyrė prieš „Golden State Warriors“, kada pralaimėjo 96:122.

Susitikimą starto penkete pradėjęs Sabonis aikštėje praleido 20 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (1/3 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai), atkovojo 9 kamuolius, blokavo 1 metimą, 3 kartus suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 6 naudingumo balus.

„Thunder“ taiklumas „iš žaidimo“ siekė tik 38 procentus – 33 metimai iš 87 bandymų. Daugiausiai metimų Oklahomos klubo gretose atlikęs Russellas Westbrookas pataikė 7 iš 19 (37 proc. taiklumas).

Aikštės šeimininkai pataikė 54 procentus savo metimų (43 iš 80). Abi ekipos iš toli pasižymėjo po aštuonis sykius.

„Trail Blazers“: Masonas Plumlee 18, Damianas Lillardas 17 (9 rez. perd.), C.J. McCollumas 15, Moe Harklessas 15, Evanas Turneris 14, Allenas Crabbe'as 11.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 20 (7/19 metimai), Stevenas Adamsas 14, Jerami Grantas 11.

2016-12-14 09:18