Nuotr.: Fotodiena.lt
Nuotr. Fotodiena.lt

Įtikinama pergale FIBA Europos taurės turnyro antrojo etapo kovas pradėjo Prienų-Birštono „Vytauto“ (1-0) komanda. Virginijaus Šeškaus auklėtiniai M grupės mače savo aikštėje 91:72 (28:9, 26:15, 16:27, 21:21) užtikrintai nugalėjo Obervarto „Redwell-Gunners“ (0-1) krepšininkus.

Puikiai rungtynes pradėję šeimininkai per pirmąjį ketvirtį prametė tik vieną dvitaškį, kėlinį laimėjo 28:9 ir nuo pat pradžių dominavo aikštėje.

Kovą po krepšiais įtikinamai laimėję prieniškiai prieš ilgąją pertrauką savo persvarą buvo padidinę net iki 30 taškų – 54:24.

Visgi trečiajame ketvirtyje sugrįžusiai Šeškaus kariaunai duobės išvengti nepavyko. Jie per kėlinį praleido daugiau taškų nei per pirmą pusę (27).

Apmaudžiai klydę prieniškiai prarado 20 kamuolių, kuomet varžovai 17, ir tai svečiams ketvirtajame kėlinyje leido priartėti iki devynių taškų – 70:79.

Bet tuomet „Vytauto“ krepšininkai pelnė devynis taškus, Austrijos ekipai nebepavyko surengti nė vienos rezultatyvios atakos ir pergalę šventė Prienų-Birštono klubas – 91:72.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 18, Mindaugas Kupšas 13, Vytenis Lipkevičius 13, Vytenis Čižauskas 11.

„Redwell-Gunners“: Cedricas Kuakumensah 23, Chrisas McNealy 15, Benjaminas Blaževičius 9.

2016-12-14 19:56
lkl
atleido vadeles is 30 tsk. tuoj nieko neliks
2016-12-14 19:18
Dilmah
čia tie Gunner'iai, tai ir NKL turėtų ką veikt!

--
2016-12-14 18:58
..
pervaziuos cia tuos austrus.. su apoeliu ir Bonn bus kur kas idomiau
2016-12-14 18:52
Dilmah
gražiai ximkai taško Bilbao. tikėkimės neatsipalaiduos!

--
2016-12-14 18:39
vytauto ataka: du pasai ir laisvas is po kases meta. Pokolkas tai medziai tie austrai
2016-12-14 18:21
Sėkmės Vytautui. Bet ar per kokį TV kanalą rodys. Pirmas varžybas rodė.