12
17
6
10

Pralaimėjimą Baltijos krepšinio lygoje (Triobet-BBL) patyrė Kėdainių „Nevėžio“ komanda. Ji svečiuose 68:77 (29:15, 10:19, 17:21, 12:22) pralaimėjo du lietuvius savo gretose turinčiai Rygos „Barons“ komandai.

Įpusėjus ketvirtajame kėliniui „Nevėžis“ dar pirmavo 63:55, tačiau tuomet šeimininkai surengė galingą spurtą 16:2 ir iniciatyvą perėmė į savo rankas.

Tauras Jogėla nugalėtojams per 21 minutę pelnė 14 taškų (7/14 dvit.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 2 pražangas ir 2 sykius prasižengė pats.

Jo komandos draugas Denisas Krestininas per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 5 kamuolius ir 4 kartus prasižengė.

„Nevėžis“: Paulius Petrilevičius 17, Karolis Petrukonis 15 (9 atk. kam.), Ivanas Smiljaničius 12, Jermaine'as Love'as 11.

„Barons“: Davis Gekas 19, Tauras Jogėla 14, Tyleris Larsonas (10 atk. kam.) ir Andris Epneras po 12.

Atrinkti (0) Visi (3)
Jogela imete 14tsk ir atkovojo 1 kamuoli - tikrai, kad nesulaike :D Prostranas nebepatraukia komandos ir baigesi Nevezio pergales. Viskas kaip ir savo vietoje
2016-12-15
-1
Gal ir gerai kad nežaidžia Europos taurėje. Turi tokį milžinišką biudžetą. O pralošia bbl autsaidariams. Vakarą sugadino gatavai.