Nuotr.: Aistė Biskytė
Nuotr. Aistė Biskytė

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) rungtyniaudama namuose Mezon-NKL pirmenybėse ir toliau išlieka pergalingame kelyje. Suvalkijos sostinės krepšininkai vienintelėse turo rungtynėse namie 95:58 (20:22, 28:13, 27:11, 20:12) nugalėjo Molėtų „Ežerūną“ (3-16).

NKL čempionams susitikimas neprasidėjo taip sklandžiai. Lygos autsaiderių gynyboje strigę aikštelės šeimininkai sunkiai tvarkėsi ir gynyboje, o po pirmojo kėlinio Molėtų klubas turėjo dviejų taškų pranašumą (22:20).

16
20
2
3

Situaciją „Sūduva-Mantinga“ taisyti pradėjo antrajame kėlinyje. Gynyboje susitelkę šeimininkai persvėrė rezultatą, o po sėkmingos atkarpos ketvirčio viduryje 10:2, marijampoliečių pranašumas išaugo iki devynių taškų (42:33).

Savo pergalę sūduviečiai užtvirtino trečiajame kėlinyje. Puolime įsisiautėjusi „Sūduva-Mantinga“ ketvirtį laimėjo 27:11, o paskutinę rungtynių atkarpą komandos pasitiko jas skiriant neginčijamam skirtumui (75:46).

Šiose rungtynėse sūduviečiai pasižymėjo komandiniu žaidimu. Net septyni Marijampolės klubo krepšininkai surinko dviženklį taškų skaičių.

Svečių komanda negalėjo pasigirti ir tritaškių pataikymu. „Ežerūnas“ pataikė tik 5 tolimus metimus iš 25.

Kitas rungtynes „Sūduva-Mantinga“ žais jau artėjantį penktadienį, kuomet namie priims Šakių „Vytį“.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 16, Ernestas Ežerskis 14, Marius Valukonis 12, Evaldas Šaulys, Dominykas Domarkas, Tautvydas Kliučinykas ir Antanas Udras po 10.

„Ežerūnas“: Pranas Skurdauskas 16, Albertas Valiulis 12, Marius Paciukonis 11.

2016-12-14 23:41