Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jamesas Hardenas per tris kėlinukus surinko trigubą dublį, o jo atstovaujama Hjustono „Rockets“ (19-7) uraganiniu puolimu nupūtė svečius iš Sakramento. Mike'o D'Antoni auklėtiniai namuose 132:98 (36:25, 28:18, 38:24, 30:31) neturėjo vargu su „Kings“ (9-16) ekipa.

Šioje dvikovoje „Kings“ komandai nepadėjo DeMarcusas Cousinsas, kurį buvo nuspręsta pailsinti.

Tai buvo aštuntoji Hjustono klubo pergalė iš eilės ir tai yra ilgiausia tokia serija visoje lygoje bei ilgiausia serija „Rockets“ komandoje nuo 2014-ųjų metų.

James  Harden
PTS 15 | REB 11 | AS 14 | ST 1
Hjustono klubas trečiajame kėlinyje pirmavo 15 taškų pranašumu, tada atliko spurtą 10:2 ir padidino persvarą iki 23 taškų (76:53). Po šios akimirkos „Rockets“ pradėjo smagintis, per kitas 3 minutes atliko dar vieną spurtą 18:5, o skirtumas tarp komandų išaugo iki triuškinamo (94:58).

Šiame mače D'Antoni auklėtiniai puikiai atakavo iš toli. Starto penketuko krepšininkai pataikė 14 tolimų metimų iš 26 bandymų, o visa komanda – 22 iš 42.

Hardenui prireikė trijų kėlinukų surinkti 5-ąjį sezono bei 14-tąjį karjeros trigubą dublį. Pagal šį rodiklį jis susilygino su legendiniu Hakeemu Olajuwonu, kaip žaidėjai, atlikę daugiausiai trigubų dublių „Rockets“ istorijoje.

„Rockets“: Ryanas Andersonas 22 (4/7 trit.), Samas Dekkeris 19, Trevoras Ariza 17 (5/7 trit.), Jamesas Hardenas 15 (11 atk. kam., 14 rez. perd.)

„Kings“: Garrettas Temple'as 20 (5/9 trit.), Anthony Tolliveris 12 (10 atk. kam), Willie Cauley-Steinas 11.