Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

Tyronnas Lue nusprendė pailsinti savo lyderius ir į Memfį atvyko be LeBrono Jameso, Kyrie Irvingo ir Kevino Love'o. Tuo pasinaudojo „Grizzlies“ (18-9) krepšininkai, kurie 93:85 (28:16, 19:20, 27:17, 19:32) palaužė Klivlando „Cavaliers“ (18-6) ekipą.

Tai buvo 7-oji Memfio klubo pergalė per paskutinius 8 susitikimus.

„Grizzlies“ pasinaudojo tuo, kad varžovai atvyko be trijų pagrindinių žaidėjų ir jau antrajame kėlinyje susikrovė 15 taškų persvarą, kuri prieš einant į ilsėtis ištirpo iki 11 (47:36).

Marc  Gasol
PTS 17 | REB 11 | AS 3 | ST 1
Trečiąjį ketvirtį Lue auklėtiniai pradėjo spurtu 9:0 ir sumažino deficitą iki 2 taškų (45:47), tačiau puikiai iš toli atakavę „Grizzlies“ krepšininkai jį vėl greitai atstatė. Per pirmus tris kėlinius Memfio krepšininkai pataikė 11 tolimų metimų iš 17 bandymų, o jų pranašumas siekė 21 tašką (74:53).

Po Tony Alleno taškų lemiame ketvirtyje persvara išaugo iki rekordinės 25 taškų ribos (82:57). Nors „Cavaliers“ buvo sumažinusi atsilikimą, tačiau Davidui Fizdale'ui taip ir neprireikė ketvirtajame kėlinyje į aikštę išleisti Marcą Gasolį.

Šiame mače „Cavaliers“ pasiekė sezono rezultatyvumo antirekordą bei pataikė 9 tritaškius ir susilygino su blogiausiu šio sezono klubo rezultatu.

„Grizzlies“: Troy Danielsas 20, Marcas Gasolis 17 (3/3 trit., 11 atk. kam.), Tony Allenas 16.

„Cavaliers“: Jamesas Jonesas 15 (3/5 trit.), Kay Felderis 14 (2/2 trit.), Mike'as Dunleavy 11.

Rungtynių epizodai:

Visi rezultatai:

San Antonio Spurs Boston Celtics 108-101 stat »
Utah Jazz Oklahoma Thunder 109-89 stat »
Dallas Mavericks Detroit Pistons 85-95 stat »
Houston Rockets Sacramento Kings 132-98 stat »
Memphis Grizzlies Cleveland Cavaliers 93-85 stat »
Brooklyn Nets Los Angeles Lakers 107-97 stat »
Miami Heat Indiana Pacers 95-89 stat »
Orlando Magic Los Angeles Clippers 108-113 stat »
Washington Wizards Charlotte Hornets 109-106 stat »
Philadelphia 76ers Toronto Raptors 114-123 stat »

2016-12-15 13:42
Stebina grizliai.Aišku,Cavsai be pagr.žaidėjų žaidė,bet jau ne pirmas rungtynes Memfis parodo kovingumą ir nugali atrodo stipresnes komandas.Gera atmosfera klube.

--
2016-12-15 09:45
Negaus, nes mazai kam ydomios rungtynes sitos. O Popas isdure televizijas ir lyga palikdamas lyderius ir kai kam nuplauke nemazai pinigo.