Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

San Antonijaus „Spurs“ (20-5) šios nakties rungtynėse nusprendė pailsinti vieną iš lyderių – LaMarcusą Aldridge'ą. Nepaisant to, Greggo Popovichiaus auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 108:101 (32:23, 24:24, 21:26, 31:28) palaužė Bostono „Celtics“ (13-12) ekipą.

Pau  Gasol
PTS 17 | REB 13 | AS 6 | ST 2 | BS 1
Tai buvo jau aštuntasis „Celtics“ trenerio Brado Stevenso pralaimėjimas „Spurs“ komandai per tiek pat susitikimų. San Antonijaus klubas yra vienintelis, kurio Stevensas neįveikė per savo karjerą NBA.

Mačą geriau pradėjo šeimininkai ir, prasidėjus antram ketvirčiui, įgijo 10 taškų persvarą (38:28). „Celtics“ spurtavo 15:4 ir persvėrė rezultatą savo naudai (43:42), tačiau į tai „Spurs“ atsakė spurtu 14:4 ir ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 9 taškų pranašumą (56:47).

Sėkmingą žaidimą šeimininkai pratęsė ir po pertraukos. Trečiąjį ketvirtį jie pradėjo dar vienu spurtu 14:8, o po Kawhi Leonardo dvitaškio skirtumas pasiekė rekordinę 15 taškų ribą (70:55).

Brado Stevenso auklėtiniai sugebėjo sugrįžti į rungtynes. Po sėkmingos 18:4 atkarpos jie sumažino deficitą iki 1 taško (73:74).

Lemiamame ketvirtyje iniciatyvos ėmėsi Tony Parkeris, kuris iš žaidimo pataikė 5 metimus iš 6 ir padėjo „Spurs“ ekipai iškovoti pergalę.

„Celtics“ komandai tai buvo trečias iš eilės pralaimėjimas.

„Spurs“: Kawhi Leonardas 26, Pau Gasolis 17 (13 atk. kam., 6 rez. perd.), Tony Parkeris 16.

„Celtics“: Avery Bradley 25 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Jae Crowderis 15, Alas Horfordas 13.