Nuotr.:

Keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Stambulo „Daruššafaka“ (6-6) ekipa, kuri namuose 81:68 (17:20, 18:11, 17:13, 29:24) patiesė Madrido „Real“ (8-4), kuriai atstovauja lietuvis Jonas Mačiulis.

Puolėjas iš Lietuvos šiose rungtynėse žaidė 24 minutes, pelnė 8 taškųs (0/1 dvit., 2/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles bei surinko 14 naudingumo balų.

Bradley   Wanamaker
PTS 27 | REB 2 | AS 1 | ST 2
Trečiąjį ketvirtį geriau pradėjusi „Daruššafaka“ spurtavo 11:4 ir po Brado Wanamakerio baudų įgijo 11 taškų persvarą (46:35).

Nuo tos akimirkos pranašumas augo, o 38-ąją mačo minutę Wanamkeris pelnė du taškus su pražanga, po kurių skirtumas tarp ekipų pasiekė rekordinę 22 taškų ribą (79:57).

Per likusias dvi minutes Pablo Laso auklėtiniai sugebėjo skirtumą ištirpdyti iki 13.

Tai buvo nerezultatyviausios „Real“ rungtynės šį sezoną. Iki tol ekipa mažiausiai buvo pelniusi 77 taškus. Tą kartą Laso auklėtiniai irgi žaidė Stambule, prieš vietos „Fenerbahce“ ekipą, kuriai irgi pralaimėjo.

„Daruššafaka“: Bradas Wanamakeris 27, Willas Clyburnas 14, Adrienas Moermanas 12.

„Real“: Felipe Reyesas 16, Othello Hunteris 10, Rudy Fernandezas 9.

2016-12-15 22:21
Trūko 3 pagr.žaidėjų Realui,užtai ir krito Stambule.Bet nors Mačiulis gerą bangą pagavęs-tiek EL,tiek Ispanijoje.