Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Antrąją pergalę Baltijos krepšinio lygoje („Triobet BBL“) iškovojo „Parnu“ (2-5) ekipa, kuriai atstovauja Vaidotas Volkus ir Edvinas Šeškus. Lietuviai buvo rezultatyviausi krepšininkai nugalėtojų gretose.

19
23
86%
6/7
40%
2/5

Estijos komanda namuose 78:73 (23:20, 12:20, 26:19, 17:14) įveikė Atyrau „Barsy“ (0-4) komandą, kuri dar nėra patyrusi pergalės skonio.

Šeškus aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 19 taškų (6/7 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimu, kartą blokavo varžovų metimą ir du kartus suklydo.

Volkus per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/7 dvitaškiai, 7/9 baudos), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, 4 kartus prasižengė bei du kartus suklydo.

„Parnu“: Edvinas Šeškus 19, Vaidotas Volkus 17, Normanas Kabinas 14 (8 atk. kam.), Saimonas Suttas 13.

„Barsy“: Trevinas Parksas 20, Mihailas Jevstignejevas 17 (6 atk. kam.), Anthony Johnsonas 14, Pavelas Ilinas  9 (8 atk. kam.).