Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygos turnyre nutraukė Belgrado „Crvena Zvezda“ (5-7) ekipa, kuri namuose 83:58 (19:14, 23:10, 23:18, 18:16) sutriuškino Tel Avivo „Maccabi“ (5-7) komandą. Pastarajai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Šiame mače „Maccabi“ nemetė nė vieno baudos metimo ir tai yra visų laikų Eurolygos antirekordas.

Marko  Simonovic
PTS 14 | REB 5 | AS 1 | ST 1 | BS 1
Puikiai gynyboje žaidę serbai antrąjį ketvirtį užbaigė galingu spurtu 14:2 ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis turėdami 18 taškų pranašumą (42:24).

Trečiajame kėlinyje šeimininkai nemažino tempo, o po Branko Lazičiaus dvitaškio skirtumas pasiekė rekordinę 31 taško ribą (59:28).

Likęs laikas tebuvo formalumas, kuriame komandos galėjo leisti įprastai mažiau žaidžiančius krepšininksu.

Tai buvo tiek didžiausia šio sezono „Crvena Zvezda“ pergalė Eurolygos turnyre, tiek nerezultatyviausios „Maccabi“ rungtynės. Iki tol Tel Avivo krepšininkai šį sezoną Eurolygoje mažiausiai buvo įmetę 69 taškus prieš „Barcelona“.

„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 14 (5/5 dvit.), Ognjenas Kuzmičius 12, Milko Bjelica 11 (6 atk. kam).

„Maccabi“: D.J. Seeley 15 (3/4 trit.), Andrew Goudelockas 13 (3/6 trit.), Maikas Zirbesas 10 (6 atk. kam.).