Nuotr.: BroseBamberg
Nuotr. BroseBamberg

Fabianas Causeuras sužaidė geriausias karjeros rungtynes Eurolygos turnyre, o jo vedama Bambergo „Brose“ (4-8) namuose po atkaklios kovos 91:83 (23:22, 25:19, 23:23, 20:19) palaužė Stambulo „Efes Pilsen“ (6-6) ekipą bei nutraukė pastarųjų trijų pergalių seriją.

Fabien  Causeur
PTS 28 | REB 1 | AS 3 | ST 1
Mačo didvyriu tapęs Causeuras šiose rungtynėse pagerino savo pelnytų taškų bei naudingumo balų rekordus. Prancūzas aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 28 taškus (8/9 dvit., 3/5 trit.,) bei surinko 35 naudingumo balus. Iki šio mačo Causeuro taškų rekordas Eurolygoje buvo 23, o naudingumo balų – 31.

Pirmoje rungtynių pusėje pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų, o labiau apčiuopiamą persvarą įgyti pavyko „Brose“, kuri antrą kėlinį pabaigė spurtu 9:2 ir ilsėtis į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 7 taškų persvarą (48:41).

Po Dariuso Millerio sėkmingo prasiveržimo šeimininkų pranašumas padidėjo iki rekordinės 11 taškų ribos (52:41). Nors daugiausiai Jaysono Grangerio pastangomis turkams pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų (68:64), tačiau arčiau priartėti nepavyko. Visą likusį mačo laiką rungtynių kontrolė priklausė vokiečiams.

Tai buvo antroji Andrea Trinchieri auklėtinių pergalė iš eilės.

„Brose“: Fabianas Causeuras 28 (8/9 dvit., 3/5 trit., 35 naud. bal.), Darius Milleris 17 (7 atk. kam.), Janis Sterlnieks 12, Nicola Melli 11 (7 atk. kam.).

„Efes Pilsen“: Jaysonas Grangeris 23 (4/4 dvit., 3/7 trit.), Derrickas Brownas 18 (11 atk. kam., 5 rez. perd.), Tyleris Honeycuttas 17, Thomasas Huertelis 13 (3/4 trit.).

2016-12-16 08:17
smushas
I nauja arena Brose persikele. :)

--
2016-12-16 02:49
Atsigauna Brose po tos jiems prakeiktos sezono pradžios.Pačiu laiku juos įveikėm,nes formą gerą pagavo.

--
2016-12-16 02:05
ekspertas
kyla kyla duginines komandos, zhalia qūūūūūūrwa gris i savo vieta dar, bus dugnine pisama kavenska mesa :DDDDDDD