Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Kawhi  Leonard
PTS 18 | REB 10 | AS 4 | ST 2
San Antonijaus „Spurs“ (21-5) ekipa tęsia sėkmingą pasirodymą varžovų arenose. Greggo Popovichiaus auklėtiniai svečiuose pasiekė 14-ąją sezono pergalę.

Ketvirtajame kėlinyje pasitempęs Teksaso klubas išvykoje 107:92 (23:20, 28:23, 23:28, 33:21) įrodė pranašumą prieš Fynikso „Suns“ (8-18) krepšininkus.

Ilgai mačo favoritams į atlapus kibusi Fynikso komanda ketvirtojo kėlinio pradžioje išsiveržė į priekį 77:76, tačiau „Spurs“ į tai atsakė spurtu 11:0 bei įgijo dviženklę persvarą 87:77.

Įsibėgėję svečiai netrukus surengė dar vieną spurtą 10:0 bei pabėgę į priekį 97:80 užsitikrino pergalę.

Praėjusiose rungtynėse poilsio gavęs LaMarcusas Aldridge'as grįžo į San Antonijaus klubo starto penketą ir nors pirmojoje susitikimo pusėje atakuoti krepšį jam sekėsi sunkiai, vėliau jis įsivažiavo ir pelnė 14 taškų.

„Suns“: Devinas Bookeris 17, Ericas Bledsoe 14, Brandonas Knightas 11.

„Spurs“: Pau Gasolis ir Kawhi Leonards (10 atk. kam.), po 18, LaMarcusas Aldrigde‘as 14.