Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Danilo  Gallinari
PTS 27 | REB 4 | AS 3 | ST 1
Damianas Lillardas pelnė net 40 taškų, tačiau jo vedama Portlando „Trail Blazers“ (13-15) komanda patyrė penktąjį pralaimėjimą per pastaruosius šešis mačus.

Terry Stottso auklėtiniai svečiuose 120:132 (28:38, 28:36, 29:26, 35:32) neprilygo viso mačo metu pirmavusiems Denverio „Nuggets“ (10-16) krepšininkams.

20 taškų per pirmąją susitikimo pusę pelniusio Danilo Gallinari vedama Denverio ekipa startavo galingai ir jau pirmojo ketvirčio viduryje pirmavo 29:15.

Antrajame kėlinyje „Nuggets“ nemažino apsukų. Mike‘o Malone‘o auklėtiniai surengė spurtą 12:1 bei pradėjo triuškinti varžovus 63:38.

Portlando klubui pavyko išlyginti žaidimą po ilgosios pertraukos, tačiau šeimininkai išlaikė solidų pranašumą. 14 taškų ketvirtajame kėlinyje pelniusio Lillardo dėka „Blazers“ krepšininkai buvo sumažinę atsilikimą iki 10 taškų (95:105), tačiau dar labiau priartėti jiems jau nebepavyko.

„Nuggets“: Danilo Gallinari 27, Gary Harrisas 18, Wilsonas Chandleris 17, Willas Bartonas ir Jameeras Nelsonas po 15.

„Trail Blazers“: Damianas Lillardas 40 (10 rez. perd.), C.J. McCollumas 23, Masonas Plumlee 19.